Шановні клієнти, в зв'язку з карантином вхід в офіс можливий лише в захисній масці.
(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Фільтруємо сигнал акселерометру

Величезною технічною проблемою є те, що сигнал, який надходить з будь-якого датчика, є завжди випадковою величиною, яка коливається навколо реального

Метеостанція XINO ESP8266 IOT

Відмінний контструктор для тих, хто прокинувшись вранці, хоче знати погоду не виглядаючи у вікно. Набір так само сподобається тим, хто хоче вивчити мікроконтролер ESP8266 і його взаємодію з іншими микроконтроллерами в невеликій домашній мережі. Дана

Реализация маршрутизатора на одноплатном компьютере Orange Pi R1 - Дополнение: настройка DNS адресов

В статье «Реализация маршрутизатора на одноплатном компьютере Orange Pi R1» в качестве операционной системы, была использована Armbian 21.02.3 (Debian-Buster) с ядром Linux 5.10.21-sunxi. Описанная конфигурация в вышеупомянутой статье, основывается на

Модуль драйвера двигунів на L293D

Сьогодні в центрі уваги опинився простий і водночас загадковий пристрій «Модуль драйвера двигунів на L293D». Коментарі покупців на сторінці продукту та інших Інтернет-ресурсах свідчать, що з драйвером часто виникають проблеми. То двигуни не крутяться, то

Цифровий сервопривід із аналогового, або як керувати його параметрами

Інколи, при реалізації складного проєкту в якому дуже важлива надійність кожної деталі, виникає питання про якість комплектуючих. Дорогі комплектуючі практично завжди мало чим поступаються дешевим, але інколи існує можливість модифікувати дешевий виріб
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/

Одноканальний димер 220В для Arduino від RobotDyn

код: AOC642

RobotDyn
 • Одноканальний димер 220В для Arduino від RobotDyn
 • Одноканальний димер 220В для Arduino від RobotDyn
 • Одноканальний димер 220В для Arduino від RobotDyn
 • Одноканальний димер 220В для Arduino від RobotDyn
Архивный товар, который больше не продается в нашем магазине.

Увы, за этот товар уже голосовать нельзя :(

НО!

У нас есть куча других классных товаров! :)
5
голосовать

Одноканальний димер змінного струму призначений для управління напругою змінного струму 220В з максимальним вихідним струмом до 16А. У більшості випадків димер використовується для включення/виключення живлення ламп розжарювання або нагрівальних елементів. Його також можна використовувати для управління вентиляторами, насосами, повітряочисниками і т. д.

Останнім часом димер став часто використовуваним рішенням для систем розумного будинку. Наприклад, коли Вам потрібно плавно змінити яскравість освітлення. Лампа повільно вмикається або вимикається, створюючи комфортну атмосферу. Димер працює найбільш ефективно з лампами розжарювання. Він менш стабільний зі світлодіодними лампами малої яскравості, але при середній та високій яскравості він буде добре працювати. Зверніть увагу, що люмінесцентні лампи (газорозрядні лампи) не підтримують управління яскравістю через живлення.

Силова частина димера ізольована від керуючої частини, щоб вилучити можливість потрапляння напруги на мікроконтролер.

Логічний рівень керування становить 5 В або 3,3 В, тому його можна підключити до мікроконтролера з логічними рівнями 5 В і 3,3 В.

В Arduino управління димером здійснюється за допомогою бібліотеки RBDdimmer.h, яка використовує зовнішні переривання і переривання вбудованого таймера. Це спрощує написання коду і дає більше часу на обробку основного коду. Саме тому Ви можете керувати кількома димерами або багатоканальними димерами одним мікроконтролером.

Ви можете завантажити бібліотеку RBDDimmer.h та кілька прикладів в «Документах» або на GitHub за посиланням внизу сторінки. Бібліотека постійно оновлюється, тому рекомендуємо перевіряти її оновлення на сайті.

Димер підключається до контролерів Arduino через два цифрових контакти. Перший (нуль) для контролю проходження нульової фази змінного струму, яка використовується для ініціювання сигналу переривання. Другий (DIM/PSM) для управління (димування) вихідним струмом.

Зверніть увагу, що вивід Zero вимагає підключення до певних виводів мікроконтролера (які різняться в залежності від моделі Uno, Nano, Leonardo, Mega), оскільки він прив'язаний до переривань мікроконтролера.

Теорія:

Димування може бути досягнуто за допомогою фазоімпульсной модуляції:

 • Метод 1 - Один або кілька циклів (синусоїдальний сигнал) передаються на навантаження, а наступні один або кілька циклів блокуються.
 • Метод 2 - Часткове перенесення кожної синусоїди на навантаження. Регулювання здійснюється зміною початкової фази включення симістора.
 • Метод 3 - Генерація модульованого синусоїдального сигналу різної частоти до декількох сотень герц. Цей метод вимагає спеціалізованих потужних генераторів змінного струму з різною модуляцією.


Методи 1 і 2 найпростіше виконувати за допомогою димера та програмного коду: в обох випадках потрібна схема, яка виявляє перетин напругою нуля і може керувати симістором.

УВАГА:

Не рекомендується використовувати димер зі світлодіодними або люмінесцентними лампами або з будь-якою іншою лампою з вбудованим регулятором яскравості!

Приклад підключення:

Характеристики:

 • Кількість каналів: 1
 • Вихідний струм: 16 А
 • Частота змінного струму: 50/60 Гц
 • Застосований симістор: BTA16 - 600В
 • Гальванічна розв'язка: оптрон
 • Рівень логічних сигналів: 3.3В / 5В
 • Сигнал нульової точки: логічний рівень
 • Модуляція (DIM/PSM) логічним рівнем: вкл/викл симістора
 • Струм керуючого сигналу:> 10mA
 • Застосування: Для внутрішнього і зовнішнього використання
 • Робоча температура: від -20 ° C до 80 ° C
 • Робоча вологість Тільки сухе середовище

Посилання:

Відгуки покупців про Одноканальный диммер 220В для Arduino от RobotDyn

Андрей (05.12.2020)

Для индуктивной нагрузки типа вентилятора 220в 30Ватт асинхронного со встроенным конденсатором сработает?

Спасибо.

admin (09.12.2020)

Да, будет работать.

Ruslan S. (18.03.2021)

Да чёт и не работает с ДомоВент вентелятором. Ну то есть как то так то оно работает... Но не работает.
Купил сто лет назад украинский вариант этого дела (а вот ну RobotDyn дешевле и красивее)
В обещем, точно как уже и не скажу, но украинский вариан по ихним же либам так и не заработал, то есть я конечно как-то так-то приблезительно подстроил под желаемую работу, а потом отложил в длинный ящик...
Ну непойми что... Сам даже не могу понять что и о чём пишу...
Украинский вариант (код: AOC117 - только у меня какая-то древняя его версия) работает с непонятно какой-то библиотекой, которую я нашел непомню как и где.
Если конечно кому то интересно и дело пойдет непонятно как, так как у меня непонятно ну никак... Пишите. Я вспомню и возможно как то чо-то вспомню и посоветую и у вас тоже начнёт работать...
Непонятная штукенция...

Игорь (12.12.2019)

Подключил лампочку 60Вт по методу два (частичное перенесение синусоиды). Резистор возле края платы греется так что нельзя держать палец (понятно касался выключив 220В). Сразу не обратил внимания отличался ли он по цвету от соседних резисторов, но сейчас он немного темнее чем остальные.
Это нормально?

admin (12.12.2019)

Пришлите нам на почту фото диммера с указанием резистора который греется. Мы уточним этот вопрос у производителя.

Сергей (02.12.2019)

Так что насчет 16А в описании товара? Нужно исправить, т.к. на самом диммере таких параметров не указано. Я как то не почитав отзывы заказал, будьте внимательны при заказе. Т.к. я приобретал для управления нагрузкой с током 10А.

admin (03.12.2019)

На плате установлен симистор с максимальным коммутируемым током 16А.

Сергей (10.01.2020)

Допустим симистор и вправду 16А держит...
Что будет с ним по температуре? такой радиатор врядли выдержит, а радиатор туда добавлять не очень, так как симистор развернут неудобно

admin (10.01.2020)

Есть еще вариант - принудительное охлаждение.

Иван (18.09.2019)

Потянет 1.8КВт?

admin (19.09.2019)

Потянет с дополнительным радиатором для симистора.

Максим (26.04.2019)

Описание точно правдиво? Можно подключать на данный диммер до 16А? 220В*16А=3.5КВт...

admin (26.04.2019)

16А это максимальный ток. При подключении нагревателя или электродвигателя следует учитывать что при включении они потребляют значительно больший ток.

Максим (03.05.2019)

Хм... А почему на самом димере пишет что
Load: normal 2A peak 5A. Кому верить...

admin (03.05.2019)

Имеется ввиду, что диммер может длительное время пропускать ток 2А, а также допускается кратковременная (до 1 сек) нагрузка вплоть до 5А. В такой ситуации необходимо принудительное охлаждение.

оплата картами Visa і MasterCard