UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu

код: ARA105

Додаткові категорії товару: Драйвери
pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину

Теги: Драйвер   Шаговый  

333 грн

в наявності

 

Купити в один клік

13
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu
 • Опис
 • Відгуки (10)
 • Задати питання

Драйвер крокових двигунів, що працюють на низькій напрузі (2.5 - 10.8В) побудований на чіпі DRV8834, витримує струм до 1.5А на фазу без примусового охолодження (до 2А в піках). Особливістю є налаштування ліміту по струму, захист від надструмів і перегріву, роздільна здатність - шість передустановок мікрокроку (до 1-32 кроку).

Код виробника: 2134, DRV8834

Робота в режимі мікрокроку

Кроковий двигун зазвичай має вказаний розмір кроку (наприклад 1.8 ° або 200 кроків на повний оборот), але мікрокрокові драйвери (такі як цей) дозволяють обертати вал двигуна на проміжні кроки, тобто подрібнити стандартний крок, шляхом подачі на котушки проміжних струмових значень. Тобто, керуючи двигуном в режимі чверті кроку можна обертати вал двигуна, розрахованого на 200 кроків / оберт з точністю 800 кроків / оберт. Роздільна здатність (розмір кроку) вибирається за допомогою різних комбінацій рівня сигналів на входах Мо і М1. За замовчуванням висновок М0 не підключений, а вивід М1 притягнутий резистором 200 kΩ до землі, тобто на ньому низький логічний рівень, таким чином, якщо не чіпати ці виводи то отримаємо режим 1/4 кроку. Слід зауважити, що для коректної роботи драйвера в режимі мікрокроку повинен бути встановлений струмовий ліміт (див. Про нього нижче). Інакше, проміжні струмові рівні будуть не коректно виставлені і двигун може пропускати мікрокроки.

M0 M1 Крок
Low Low Повний крок
High Low Половина кроку
Не підключений Low 1/4 кроки
Low High 1/8 кроки
High High 1/16 кроки
Не підключений High 1/32 кроки

Обмеження струму

Для досягнення більш високої швидкості обертання на двигун подається напруга живлення вище номінальної без активного обмеження струму. Наприклад, якщо кроковий двигун має максимально допустимий струм 1А і опір котушок 5 Ω, то максимальна напруга становить 5В, якщо подати на нього 9В, це призведе до збільшення швидкості, але струм повинен бути обмежений до 1А для запобігання згоряння двигуна. DRV8834 підтримує обмеження по струму, для цього на платі є потенціометр (підлаштовний резистор). Встановити обмеження по струму потрібно до рівня або нижче паспортного значення для конкретного двигуна. Один із способів установки потрібного ліміту по струму це включити драйвер в режим повного кроку і заміряти струм, що протікає через одну котушку без тактування входу STEP. Виміряний струм буде являти 0.7 від максимального (оскільки обидві котушки весь час включені і обмежені приблизно на 70% від налаштованого струмового ліміту в режимі повного кроку).

Інший шлях для установки ліміту по струму це виміряти напругу на виводі "ref" і порахувати струм який отримали (струмові резистори 0.100 Ω). Відношення ліміту струму до напруги на виводі ref: VREF * 2

Наприклад, якщо двигун на 1А і ви хочете встановити ліміт в 1А, то на 1А, то на Ref потрібно подати 0.5В

Увага! Струм на котушках може істотно відрізнятися від струму поточного через блок живлення, тому вимірювати струм на котушці потрібно підключивши амперметр послідовно з котушкою двигуна.

Посилання:

Відгуки покупців про Драйвер шагового двигателя DRV8834 от Pololu

Гриценко Ірина (11.06.2020)

Отличные драйвера. Благодарю Вас за сервис.

Відповісти

Ярослав (05.07.2019)

Як обмежити струм до 600 мА за допомогою потенціометра? В якому положенні повинен бути потенціометр, щоб обмежити до 550-600 мА при напрузі 5 Вольт? Хочу використовувати з двигуном NEMA11 SY28STH45-0674A подаючи на драйвер напругу 5 Вольт.

Відповісти

admin (09.07.2019)

Отношение лимита тока к напряжению на выводе ref: VREF * 2. Для ограничения тока в 600мА следует выставить напряжение регулятором 0,3В

Відповісти

Шубный Александр (14.08.2018)

Приятно удивлён скоростью выполнения заказа. Не смотря на заказ из другого города, менее чем через сутки драйвер уже успешно работал с мотором SY42STH38-1206B под управлением контроллера ATxmega128A1. Все заявленные режимы, включая ограничение тока, работают удовлетворительно.
Спасибо!

Відповісти

Евгений (26.11.2017)

Магазин, как всегда, на высоте! Молодцы, коллеги!
Что касается драйвера: подсоединил по прилагаемой схеме, всё хорошо работает. Пользуюсь библиотекой AccelStepper. При длительной работе и даже в режиме простоя с подключённым 9В питанием и драйвер, и сам шаговик существенно греются. Для серьёзных проектов рекомендую охлаждение.

Відповісти

Евгений (30.11.2017)

Только сегодня заметил, что на 9В греется настолько, что оплавились провода питания и даже бредборд подплавился. Попробую на 6В.

Відповісти

Андрей (06.06.2017)

Качественный драйвер.

Відповісти

Марценюк Евгений Васильевич (10.01.2017)

Качеством изделия и доставкой доволен. Всё работает. Претензий нет.

Відповісти

Ткач Іван Богданович (28.01.2016)

Качеством изделия и доставкой доволен.

Відповісти

Iakoff (24.08.2015)

Поженил сей девайс с Ардуино Уно и мотором НЕМА11 с целью получить большое ускорение и торможение без проскакивания шагов. Эксперемент удался и даже больше ожиданий. ВСе работало на 14 шага и не глючило.
Все работает. Спасибо!

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Драйвер крокового двигуна DRV8834 від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard