Кроковий двигун типорозміру NEMA17 JK42HS40-1704, струм на обмотку 1.7А. Як правило використовується в 3D принтерах, екструдерах і невеликих ЧПУ верстатах.
Характеристики:
модель: JK42HS40-1704
кут повороту за один крок: 1.8 º
діаметр вала: 5 мм
довжина вала: 24мм
довжина мотора: 40 мм
струм на обмотку: 1.7А
напруга: 5 - 24В
опір обмотки: 1.65 Ом
індуктивність обмотки: 3.2 мГн
крутний момент утримання: 4 кг / см
довжина дроту: 50 см
маса: 280 г
Відгуки покупців про Шаговый двигатель Jkongmotor NEMA17 JK42HS40-1704
Вадим (01.06.2024)
Підкажіть яка максимальна швидкість?
я не можу добитись навіть одного оберта на секунду!
Мотор понравился, мощный.
Подключал с драйвером drv8825 от 12В, выставил ток 1,3А подстроечником на драйвере, - все работает, температура нормальная, греется умеренно.
Модуль потужного драйвера крокової двигуна TB6600 4А на базі нової версії мікросхеми TB67S109AFTG, яка спроектована для створення професійних і аматорських систем ЧПУ на потужних крокових двигунах. Драйвер є продовженням популярного драйвера TB6600.
Драйвер крокового двигуна DRV8825 побудований на чіпі від TI DRV8825. За виводами він ідентичний A4988 . Працює з кроковими двигунами з напругою від 8.2 до 45В і струмом до 1.5А на фазу (до 2.2а при повітряному охолодженні). Мінімальний мікрокрок: 1/32. DRV8825 дозволяє регулювати вихідний...
Зубчатий ремінь GT2 – крок зуба 2 мм, ширина 6 мм, продаж на відріз кратно 1 метру, але не більше 10 метрів. Використовується для приведення в рух осей в 3D принтерах і верстатах ЧПУ.
Двадцяти-зубчастий шків (він же шпуля) 20-GT2-6. Діаметр отвору під вал - 5мм, ширина зуба 6 мм, крок 2 мм. Використовується спільно з ременем GT2 . У комплекті йдуть фіксуючі гвинти. Матеріал – алюміній.
Шістнадцяти-зубчастий шків (він же шпуля) 16-GT2-6. Діаметр отвору під вал 5мм. Використовується спільно з ременем GT2 . У комплекті йдуть фіксуючі гвинти. Використовується для механічних проектів, де потрібно перетворювати обертальний рух в поступальний. Зокрема, дані шківи використовують в...