Полімерний підшипник ковзання RJMP-01-10 з внутрішнім діаметром 10 мм. На відміну від останніх не критичний до мастила, не шумить, легкий і зносостійкий.
Характеристики:
внутрішній діаметр: 10 мм
зовнішній діаметр: 19 мм
довжина: 29 мм
Відгуки покупців про Подшипник скольжения 10мм RJMP-01-10
Якимащенко Валерий Иванович (28.12.2023)
Для слабых моторов не очень подходят.Старт с места для NEMA 17 на пределе , для NEMA 23 без проблем
Радіальний підшипник типорозміру 625zz. Розрахований для розміщення на валу М5 (5мм). Використовується в механіці 3D принтерів, ЧПУ верстатів, робототехніки та ін. Також дуже часто використовується у роликових ковзанах.
Двостороння плата для швидкого прототипування з металізованими отворами та монтажними майданчиками, розміри 90 х 150 мм. Крок отворів - стандартний 2.54мм.
Алюмінієва гнучка муфта використовується для з'єднання вала двигуна (серво, крокового, шпилькою або ін.) З валом, ШВП та ін. За рахунок гнучкості дозволяє згладити невелику неспіввісність. Як правило використовується для осі Z. Внутрішні діаметри отворів 5 мм * (картинка може не...
Припій олов'яно-свинцевий з флюсом Cynel Sn60Pb40-SW26 1мм призначений для з'єднання деталей за допомогою паяння.