|
Каталог
|
Головна
»
Електроживлення
»
Мережеві джерела живлення
»
Блоки живлення
»
Power Delivery, програмовані
Зарядний пристрій Asometech RCE-6501 використовує технологія GaN, що робить його меншим і ефективнішим за традиційні зарядні пристрої. Завдяки порту USB-A та двом портам Type-C ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно, заощаджуючи час. Зарядний пристрій підтримує протоколи PD та Huawei Quick Charge, що дозволяють швидко заряджати сумісні пристрої, а інтелектуальна зарядка гарантує безпечну та ефективну зарядку ваших пристроїв. Основні особливості:
Характеристики:
Відгуки покупців про Зарядное устройство ASOMETECH GaN 65W PPS PD QC4.0 - (25.01.2025) Класний блок, працює чітко, претензій жодних. Товаром цілком задоволена. Рекомендую до придбання! ВідповістиЄвген (10.01.2025) Можу рекомендувати, зарядка чудово справляється і не дуже гріється. 65 Вт ВідповістиНаписати відгук: Є питання по "Зарядний пристрій ASOMETECH GaN 65W PPS PD QC4.0" ?
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
|






