Модуль підключення micro-SD карт для використання карт в якості файлового зберігання інформації. На платі розміщені стабілізатор 3.3В та перетворювач логічних рівнів 74LVC125, що робить модуль дуже універсальним і дозволяє підключати його як до 5В контролерів Arduino UNO, так і до 3.3В Arduino DUE.
Модуль читання і запису SD-карт для Ардуіно з вбудованим стабілізатором на 3.3В, управляється по протоколу SPI. Містить вбудований лінійний стабілізатор напруги на 3.3В AMS1117-3.3 Всі виводи SD підключені до штирьового роз'єму та підписані. Має два отвори для кріплення.
Модуль з мікросхемою пам'яті 25Q128JV об'ємом 128 Мбіт та послідовним SPI інтерфейсом. Відмінне рішення для швидкого збереження великих обсягів інформації в мікроконтролерах. При використанні слід враховувати, що напруга живлення та логічних рівнів становить 2.7 - 3.6 і для використання з 5В контролерами потрібен перетворювач рівнів.
Модуль з мікросхемою пам'яті 25Q64FV об'ємом 64 Мбіт та послідовним SPI інтерфейсом. Відмінне рішення для швидкого збереження великих обсягів інформації в мікроконтролерах. При використанні слід враховувати, що напруга живлення та логічних рівнів становить 2.7 - 3.6 і для використання з 5В контролерами потрібен перетворювач рівнів.
Модуль пам'яті об'ємом 256Кб на мікросхемі AT24C256 призначений для розширення енергонезалежної пам'яті даних мікроконтролерів. Модуль вирізняють за поширений інтерфейс, високу швидкість доступу та зручність підключення. На платі є перемички установки адреси доступу, що дозволяє одночасно підключати до 8 таких модулів на один інтерфейс. Також є перемичка захисту запису.
Модуль із мікросхемою надшвидкої оперативної пам'яті FRAM MB85RC256V об'ємом 32КБ (256 Кбіт), яка не втрачає записані дані за відсутності живлення. Дана технологія є гідною заміною мікросхем енергонезалежної пам'яті, проте вона швидше і довговічніша. Модуль підключається через інтерфейс I2C із максимальною частотою 1 МГц.
Якщо ваших портів вводу/виводу (IO) стало недостатньо, ви можете використовувати цю плату розширення на базі мікросхеми PCF8575, щоб помножити відповідний порт. Використовуючи всього дві лінії SDA, SCL можна досягти 16-ти IO портів введення і виведення. Сигнал I2C можна моделювати за допомогою мікроконтролера. Встановивши порти A0, А1 та А2 в режим іншої I2C-адреси пристрою, можна отримати доступ ще до 8 пристроїв, таким чином реалізуючи розширення до 128 IO портів.
Модуль передачі в інфрачервоному діапазоні дозволяє створити свій настроюваний пульт дистанційного керування для вашої техніки або дозволить обмінюватися даними через світловий інфрачервоний діапазон з IR-приймачем підключеним до іншої плати Arduino. Зручно підключається за допомогою роз'єму для підключення датчиків.
З цим приймачем світлових хвиль в інфрачервоному діапазоні ваш Ардуіно проект зможе приймати команди від будь-якого пульта дистанційного керування. Зручно підключається за допомогою роз'єму для підключення датчиків (йде в комплекті). Чудово працює в парі з даним передавачем.
Тепер ваша Малинка завжди буде знати точний час навіть без підключення до інтернету! Для цього досить встановити на GPIO коннектор цей модуль годинника реального часу на мікросхемі DS3231 і проблема "забудькуватості" вирішиться раз і назавжди. Модуль має відмінну точність ходу, так як кварцевий резонатор розміщений безпосередньо в корпусі мікросхеми і застосована цифрова корекція точності ходу годинника в залежності від температури навколишнього середовища.
Простий у використанні шилд дозволяє отримати доступ до вимірювання атмосферного тиску, відносної вологості, освітленості та температури. Також є роз'єми для підключення інших датчиків, що дозволяють вимірювати швидкість вітру (анемометр), напрямок вітру, наявність дощу, GPS і т.п.
Аудіомодуль Bluetooth 4.0 на мікросхемі CSR8645 призначений для побудови бездротових аудіосистем з підтримкою кодека AptX. Приклад схожої системи. Досить підключити до модуля джерело живлення і підсилювач (якщо Вам недостатньо вбудованого підсилювача для 16-32 Ом динаміків) і Ви отримуєте бездротові стерео-навушники, стерео-гарнітуру або автомобільну Bluetooth бортову аудіо-систему. Як бонус - можливість підключення кнопок управління відтворенням і гучністю і вбудований зарядний пристрій для LiPo акумуляторів (з максимальним струмом заряду до 250 мА без застосування зовнішніх елементів) і мікрофон.
Модуль I2C адаптера графічного дисплея на мікросхемі MCP23017 призначений для спрощення підключення графічного дисплея 128х64 точок (рекомендується на чіпіKS0108) з паралельним інтерфейсом до контролера Arduino або міні-комп'ютера Raspberry за допомогою послідовного I2C інтерфейсу. Модуль також можна використовувати як звичайний розширювач квазідвонаправлених портів вводу/виводу.
Проводите час за розмовами з Ардуіно? Може це того варто?! EasyVR - це шилд, що дозволяє розпізнавати мову, Він включає в себе весь функціонал EasyVR модуля в форм-факторі шилда, що спрощує його підключення до Arduino і комп'ютера. EasyVR другої версії це багатоцільовий модуль спроектований для додавання можливості універсального, надійного і недорогого рішення по розпізнанню мови.
Модуль DTMF MT8870 дозволяє декодувати тональні сигнали (DTMF) телефону і виставляти відповідні рівні на одному з 4 каналів. Модуль можна підключити до телефону (в тому числі мобільного), налаштувати його на автовідповідь і зателефонувавши на цей телефон, натискаючи кнопки телефону, встановлювати виводи в 0 або 1. Якщо на виводи підключити модуль реле, то можна віддалено по телефону вмикати/вимикати навантаження. Модуль DTMF MT8870 дозволяє декодувати тональні сигнали (DTMF) телефону і виставляти відповідні рівні на одному з 4 каналів. Також є два виходи стробування вихідних сигналів - прямий та інверсний.
Portenta Hat Carrier - це інноваційне рішення, що дозволяє реалізувати безліч проектів у галузі робототехніки, промисловості та автоматизації будівель. У поєднанні з платами Portenta X8, H7 або C33 він перетворюється на потужну промислову платформу, додатково доповнену сумісністю з Raspberry Pi® Hats. Носій забезпечує легкий доступ до масиву периферійних пристроїв, таких як CAN, ethernet, microSD, USB, камера та аналогові порти введення та виведення. Його конструкція покращена за рахунок спеціальних контактів для ефективного налагодження та роз'єму вентилятора PWM.
Джойстик має 5 виводів: VCC (+ 5D), GND (земля), Х (переміщення по осі Х), Y (переміщення по осі Y) і Button (сигналізує чи натиснута кнопка). Підключіть живлення і знімайте з виводів X, Y і Button статус поточного становища джойстика. На виходах Х і Y сигнал диференційований, тобто змінюється від кута нахилу ручки.
Ємнісний сенсорний модуль на 4 кнопки, призначений для побудови пристроїв сенсорного введення інформації. Модуль можна підключати як до контролерів так і безпосередньо до модулів реле. Модуль відрізняється стабільною роботою в широкому діапазоні напруг живлення, що дозволяє підключати його як до 5В так і до 3В контроллерів. Всі виводи модуля підписані. Є індикація натиснення. Модуль має великі можливості по конфігурації режимів роботи.