Проводите час за розмовами з Ардуіно? Може це того варто?! EasyVR - це шилд, що дозволяє розпізнавати мову, Він включає в себе весь функціонал EasyVR модуля в форм-факторі шилда, що спрощує його підключення до Arduino і комп'ютера. EasyVR другої версії це багатоцільовий модуль спроектований для додавання можливості універсального, надійного і недорогого рішення по розпізнанню мови.
Модуль DTMF MT8870 дозволяє декодувати тональні сигнали (DTMF) телефону і виставляти відповідні рівні на одному з 4 каналів. Модуль можна підключити до телефону (в тому числі мобільного), налаштувати його на автовідповідь і зателефонувавши на цей телефон, натискаючи кнопки телефону, встановлювати виводи в 0 або 1. Якщо на виводи підключити модуль реле, то можна віддалено по телефону вмикати/вимикати навантаження. Модуль DTMF MT8870 дозволяє декодувати тональні сигнали (DTMF) телефону і виставляти відповідні рівні на одному з 4 каналів. Також є два виходи стробування вихідних сигналів - прямий та інверсний.
Portenta Hat Carrier - це інноваційне рішення, що дозволяє реалізувати безліч проектів у галузі робототехніки, промисловості та автоматизації будівель. У поєднанні з платами Portenta X8, H7 або C33 він перетворюється на потужну промислову платформу, додатково доповнену сумісністю з Raspberry Pi® Hats. Носій забезпечує легкий доступ до масиву периферійних пристроїв, таких як CAN, ethernet, microSD, USB, камера та аналогові порти введення та виведення. Його конструкція покращена за рахунок спеціальних контактів для ефективного налагодження та роз'єму вентилятора PWM.
Keyestudio JoyStick Shield додає радіочастотний інтерфейс nRF24L01 та інтерфейс РК-дисплея Nokia 5110, що полегшують розробку ігор, додаючи інтерфейс модуля Bluetooth та інтерфейс зв'язку I2C для простого підключення до пристроїв I2C. Також JoyStick Shield має хрестоподібний джойстик PS2 з кнопкою. Є чотири середніх розмірів круглі кнопки, 2 маленькі кнопки, що забезпечують розширення входів для джойстика та кнопок Aduino. Вбудовані перемикачі можуть перемикатися між 3.3 і 5, що дозволяє використовувати даний модуль з платформами мікроконтролерів 3.3, таких як STM32.
Джойстик має 5 виводів: VCC (+ 5D), GND (земля), Х (переміщення по осі Х), Y (переміщення по осі Y) і Button (сигналізує чи натиснута кнопка). Підключіть живлення і знімайте з виводів X, Y і Button статус поточного становища джойстика. На виходах Х і Y сигнал диференційований, тобто змінюється від кута нахилу ручки.
Ємнісний сенсорний модуль на 4 кнопки, призначений для побудови пристроїв сенсорного введення інформації. Модуль можна підключати як до контролерів так і безпосередньо до модулів реле. Модуль відрізняється стабільною роботою в широкому діапазоні напруг живлення, що дозволяє підключати його як до 5В так і до 3В контроллерів. Всі виводи модуля підписані. Є індикація натиснення. Модуль має великі можливості по конфігурації режимів роботи.
Індикаторний клавіатурний модуль на мікросхемі TM1638 призначений для введення-виведення інформації з мікроконтролллера. Плата відображає інформацію на 8-ми семисегментних індикаторах, 8-ми світлодіодах і дозволяє вводити інформацію з 8 кнопок. Для управління використовується послідовний інтерфейс.
Ця плата розширення вводу-виводу на базі чіпа CH423 розширює 24 цифрові порти через I2C, включаючи 8 GPIO з функціями переривання і 16 GPO. CH423 має вбудовану схему керування вихідним струмом, яка забезпечує безперервний струм керування 15 мА, який може статично керувати 24 світлодіодними трубками або динамічно керувати 128 світлодіодами. Цей розширювач CH423 I2C GPIO IO підходить для проектів, що включають світлодіодні трубки, матричні екрани, світлові куби і т.д.
Даний димер дозволяє керувати навантаженнями, підключеними в промислову мережу 220В потужністю до 2 кВт за допомогою контролера Arduino. Є бібліотеки для Arduino та ESP8266. З деякими обмеженнями можна використовувати димер з міні-комп'ютерами Raspberry Pi, Orange Pi та ін. Розроблено та виготовлено в Україні!
Універсальна плата Waveshare e-Paper ESP8266 Driver Board для підключення дисплеїв e-Paper з вбудованим контролером ESP8266. Плата призначена для управління панелями e-Ink і, завдяки вбудованим в ESP8266 інтнерфейсам, дозволяє робити це через USB або через Wi-Fi підключення, що дає можливість управляти дисплеєм з комп'ютера, планшета або смартфона. Плата може бути використана для інших розробок на базі контролера ESP8266 з середовища розробки Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Нова поліпшена версія МП3 плеєра тепер з роз'ємом мікроSD. Тепер можна записати файли на SD карту і програвати їх використовуючи тільки один шилд, перетворивши Ардуіно в повнофункціональний автономний MP3-плеєр. Шилд використовує МР3 Аудіодекодери VS1053B, який також здатний декодувати Ogg Vorbis/MP3/AAC/WMA/MIDI аудіо і кодувати IMA ADPCM з Ogg Vorbis.
Якісний модуль стерео-підсилювача звуку на мікросхемі PAM8610 з вихідною потужністю до 10 Вт при 10% викривлення при опорі навантаження 8 Ом та напрузі живлення 13В. Максимальна вихідна потужність може становити до 15 Вт при навантаженні 4 Ом. Додатково виведений вхід Shutdown для відключення підсилювача. Низький рівень на цьому вході переводить підсилювач в режим зниженого споживання при відсутності вхідного сигналу. Для більш економічного відключення слід передбачити повне відключення напруги живлення підсилювача.
Це супер маленький моно підсилювач на подив потужний – здатний розвинути до 2,5 Вт на 4-8 Ом динаміках. Усередині мініатюрного чіпа PAM8302 розміщений контролер підсилювача класу D, який працює в діапазоні напруг живлення 2.0 В-5.5 В постійного струму. Підсилювач має високий для свого класу ККД (більше 90% при 8 Ом навантаженні) – що робить його ідеальним для портативних проектів та проектів на батарейках.
Маленький, але досить потужний стерео підсилювач D класу на мікросхемі PAM8403 з вихідною потужністю до 3 Вт на канал (при 10% нелінійних спотворень). Підсилювач має дуже малі шуми, невеликі розміри та високу економічність, що дозволяє використовувати його в портативних пристроях з автономним живленням.
Високоякісний монофонічний звуковий модуль з підсилювачем потужності для міні-комп'ютерів Raspberry Pi, Orange Pi, Asus, ESP32 та подібних мікроконтролерів. Також можливе застосування для апгрейда різних мобільних гаджетів. У модулі використовується звуковий ЦАП MAX98357 I2S з вбудованим 3Вт підсилювачем D-класу. ЦАП підключається до комп'ютера за допомогою цифрового інтерфейсу I2S.
DFPlayer Pro – простий, але потужний MP3-плеєр! Даний модуль підтримує чотири режими управління: Arduino, AT-команди, вбудовані кнопка і ADKEY. Ви можете безпосередньо натискати вбудовану кнопку для відтворення або перемикання музики без використання контролера. Крім того він має 128 МБ пам'яті. Використовуючи USB-кабель можна легко скопіювати свої улюблені пісні в нього, для відтворення їх де завгодно, або використовувати в якості звукової карти для ПК або Raspberry Pi.
Ви завжди відчуваєте, що робота Вашої Arduino конструкції нудна, не приваблива або не має життєвої сили? Цей новий голосовий модуль Gravity MP3, створений компанією DFRobot, може вирішити цю проблему.
Невеликого розміру звуковий модуль Bluetooth призначений для побудови малогабаритних пристроїв, що відтворюють звук через Bluetooth 5 підключення. Модуль відтворює стерео звук як додатковий підсилювач і навушники. Для живлення модуля можна використовувати 5В джерело напруги (блок живлення або powerbank) або LiPo акумулятор.