UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)

код: KIT074

Keyestudio
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину

Теги: Набор KIT   STEM   Micro:Bit  

3435 грн

очікується

Повідомити
5
голосувати
 • Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)
 • Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)
 • Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)
 • Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)
 • Опис
 • Відгуки (3)
 • Задати питання

Багата колекція модулів для експериментів з контролером micro: bit. Далеко не кожен набір може похвалитися такою кількістю, якістю і продуманістю модулів. Всі модулі призначені для простого і легкого підключення до плати розширення контролера і спочатку розроблені для максимальної сумісності з ним. Пропоновані експерименти прекрасно ілюстровані в брошурі, якою комплектується набір. Набір повністю самодостатній. Контролер micro: bit входить до складу набору.

Код виробника: KS0365

З модулів можна зібрати велику кількість корисних пристроїв від світлофора до невеликої системи Розумний будинок. У документації до набору пропонується велика кількість дослідів і експериментів. У Вашому розпорядженні як засоби відображення інформації (LCD дисплей і світлодіодна матриця на контролері micro: bit) так і датчики різних фізичних параметрів (світло, звук, магнітне поле, вологість, температура та ін.)

Склад набору вражає:

Приклади експериментів:

Світлофор Індикатор магнітного поля

Контролер керує світлодіодами трьох кольорів - червоним, жовтим і зеленим і імітує роботу дорожнього світлофора.

Контролер використовує модуль магнітного поля і світлодіодний модуль для індикації присутності джерела магнітного поля поблизу датчика. При піднесенні джерела магнітного поля до датчика контролер запалює світлодіод, а при відсутності магнітного поля поблизу датчика - гасить світлодіод.

Вимірювач температури повітря Вивчення принципу роботи джойстика

Контролер, використовуючи модуль датчика температури LM35 вимірює температуру навколишнього середовища і відображає її на LCD дисплеї.

В цьому експерименті контролер зчитує значення напруги, що видаються резисторами джойстика і відображає їх на LCD дисплеї. Експеримент дозволяє зрозуміти принцип роботи джойстика і межі зміни його вихідної напруги від кута нахилу ручки джойстика.

Вивчення принципу роботи фотодатчика Індикатор концентрації парів алкоголю (алкотестер)

В цьому експерименті використовується фотодатчик і світлодіод, індиціюється наявність перешкоди між світлодіодами та фотоприймачем датчика. При наявності перешкоди контролер запалює світлодіод, а при відсутності - гасить.

В цьому експерименті датчик визначає концентрацію парів алкоголю в повітрі, показання якого зчитує контролер і водображає на дисплеї. Датчик має аналоговий вихід, напруга на якому контролер переводить в значення концентрації.

Кожен з уроків набору забезпечений простою і доступною карткою-інструкцією, де за принципом "від простого до складного", крок за кроком викладені принципи роботи тих чи інших компонентів і порядок побудови експерименту.

Посилання:

Відгуки покупців про Стартовый набор Micro:Bit с 37 модулями датчиков от Keyestudio (контроллер Micro:bit в комплекте)

Виктор (06.03.2023)

Добрый день! Какой версии плата в комплекте, подскажите, пожалуйста?

Відповісти

admin (08.03.2023)

Доброго дня. Версія плати 2.2.1

Відповісти

User (06.07.2020)

Набор очень понравился. Качественная упаковка и красивый внешний вид. Пластиковый кейс гарантирует сохранность всех датчиков, которые к тому же упакованны в индивидуальные пакеты. На сайте производителя под каждый из датчиков имеется свой пример программы, так что можно и посмотреть модуль в работе и со временем вставить фрагмент кода в свою программу. Набор хорошо подойдет как для знакомства с платформой micro:bit так и для отладки достаточно серьезных проектов. Удобства в работе добавляет имеющийся в комплекте шилд, на котором разведены все входы-выходы контроллера и достаточно присоеденить датчики комплетными проводами. Покупкой доволен и весьма немаленькая цена набора полностью оправдана поскольку качество модулей очень высокое да и весь набор продуман до мелочей.

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Стартовий набір Micro:Bit з 37 модулями датчиків від Keyestudio (контролер Micro:bit в комплекті)" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard