Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
68 грн
в наявності на складі
Опис
Відгуки
Задати питання
Индуктивный датчик приближения LJ12A3-4-Z-EX предназначен для определения приближения к датчику металлических поверхностей. Часто такие датчики применяют в системах автоматизации как концевые датчики положения. Питается датчик от напряжения постоянного тока от 6В до 36В. Выход - нормально разомкнутый. Максимальный коммутируемый датчиком ток составляет 300 мА.
Характеристики:
Модель: LJ12A3-4-Z-EX
Диаметр: 12 мм
Расстояние обнаружения: 4 мм
Тип выхода: 2-х проводной, нормально разомкнутый
Напряжение питания: от 6В до 36В постоянного тока
Максимальный выходной ток: 300 мА
Частота срабатывания: 0,5 кГц
Размер объекта воздействия (железо): 15 x 15 x 1мм
Відгуки покупців про Индуктивный датчик приближения LJ12A3-4-Z-EX
поки немає жодного відгуку - станьте першим!
Написати відгук:
Є питання по "Індуктивний датчик наближення LJ12A3-4-Z-EX" ?
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.