UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu

код: USA188

pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину

Теги: dc-dc  

998 грн

очікується

Повідомити
4
голосувати
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu
 • Опис
 • Відгуки (1)
 • Задати питання

Понижуючий конвертер (перетворювач) понижує вхідну напругу з діапазону 6В - 38В в стабільну постійну 5В з максимальним струмом до 5А. У порівнянні з лінійними стабілізаторами відрізняється високою ефективністю (до 95%), особливо це помітно якщо вхідна напруга набагато вище вихідної. Перетворювач дуже економічний. При відсутності навантаження власний споживаний струм складе 1 мА, а при відключенні перетворювача подачею сигналу низького рівня на вхід ENABLE споживаний струм знизиться до 20мкА.

Код виробника: 2851, D24V50F5

Регулятор має захист від перевищення вхідної напруги і від перегріву. Також є захист від переполюсовки.

Характеристики:

 • вхідна напруга: 6 - 38 В
 • максимальний вихідний струм: 5.0 А
 • вихідна напруга: 5 В
 • ККД перетворювача: від 85% до 95%
 • частота перемикання: 600 КГЦ (знижується при малих навантаженнях для збільшення ККД)
 • тип перетворювача: D24V50F5
 • струм споживання в режимі спокою: 1 мА (20 мкА в режимі сну EN = 0В)
 • вбудований захист від перевантаження і переполюсовки вхідної напруги
 • малий розмір: 17.8 x 20.3 x 8.8 мм
 • вага без запаяних конекторів: 3 г

Підключення:

Перетворювач має 5 виводів: EN - включення / вимикання перетворювача, VIN - вхідна напруга, GND і GND - земля, VOUT - вихідна напруга.

Вивід EN може керуватися низьким логічним рівнем (до 0.3В) для виключення перетворення напруги і переведення плати в сплячий режим, при якому вона споживає всього близько 20 мкА. Плата має підтягуючий резистор між виводами EN і VIN, таким чином, якщо не нікуди підключати EN, то плата буде в активному стані постійно. Якщо подати на вивід EN високий логічний рівень (більше 2В) плата виходить з режиму зниженого споживання і включає перетворення напруги.

На вхід VIN необхідно подати напругу в діапазоні від 6 до 38В. Ви повинні бути впевнені, що вхідна напруга не перевищить поріг в 38В. Коли підключається навантаження час наростання вхідної напруги повинно бути не більше декількох секунд, інакше перетворювач може замкнутися в стан помилки і вимкнути свій вихід.

Виводи підписані зі зворотної сторони плати. У комплекті йде гребінка з стандартним кроком 2.54 мм, так що плату можна використовувати з макетною платою. При бажанні, замість гребінки можна припаяти дроти прямо до плати.

Вихідний струм:

Регулятор має захист від перенавантаження, яка включиться при струмі навантаження 5А. Незважаючи на це захист від високої температури зазвичай вимикає перетворювач до того, як струм дійде цього значення. Тому максимально допустимий вихідний струм залежить від безлічі факторів, включаючи навколишню температуру, повітряні потоки, тепловідвід і вхідну напругу. При тестуванні плати при кімнатній температурі вдалося досягти стійкої роботи при вихідному струмі 5 А у всьому діапазоні допустимих вхідних напруг. Взагалі, вихідний струм обмежений температурним розсіюванням плати, тобто регулятор здатний видавати вищі струми протягом декількох секунд (іноді навіть десятків секунд). Більш високий струм може бути досягнутий шляхом зменшення вхідної напруги або примусового ефективного охолодження плати.

Увага! При високих навантаженнях плата може нагріватися досить сильно, щоб обпекти, будьте обережні.

Ефективність:

ККД регулятора вираховується як вихідна потужність поділена на вхідну потужність. Як видно на графіку (див. Галерею товару) регулятор зазвичай працює з ефективністю 85 - 95%. Наприклад, якщо перетворюються напруги з 12В на 5В з вихідним струмом 1.8А ККД буде 90%. Перевіряємо так: вихідна потужність дорівнює: 1.8А * 5В = 9Вт, вхідна потужність буде 10Вт, 1Вт втрачається на регуляторі. Це набагато краще ніж лінійний регулятор (так звані КРЕНки), які втрачають на аналогічних величинах 13Вт.

Падіння напруги:

Падіння напруги на регуляторі це мінімальне значення, на яке вхідна напруга повинна бути вище вихідної для досягнення необхідної вихідної напруги. Наприклад, якщо п'ятивольтовий регулятор має падіння напруги 1В, то вхідна напруга має бути не менше ніж 6В, інакше вихідна напруга не може бути 5В. На графіку (див. Галерею товару) приведена залежність падіння напруги для регулятора як функція від вихідного струму.

Відгуки покупців про Понижающий DC-DC преобразователь 6-38В на 5В 5А D24V50F5 от Pololu

Богачек Віталій Федорович (22.01.2022)

Зробив з перетворювача зарядний автомобільний пристрій. Для планшета та смартфона одночасно. 24v-5v 5A. Кожному із цих пристроїв потрібен ток не менше 2А. Завдяки малим розмірам вдало інтегрував у магазинний зарядний USB пристрій (магазинний не витримав навантаження, вийшов з ладу). Поки що тестую.

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Понижуючий DC-DC перетворювач 6-38В на 5В 5А D24V50F5 від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard