Адаптер PoE HAT (H) для Raspberry Pi 5 / CM 5, 5В 5А підтримка 802.3af/at із ізольованим перетворювачем живлення
код: ASC404
Доставка по Україні
Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
1080 грн
в наявності
Опис
Відгуки
Задати питання
PoE HAT (H) - це плата розширення PoE+ (Power Over Ethernet), що відповідає стандарту IEEE 802.3af/at, для Raspberry Pi 5 / CM 5. Використовуючи її з PoE-маршрутизатором або комутатором, що підтримує мережевий стандарт IEEE 802.3af/ Raspberry Pi по одному кабелю Ethernet.
Код виробника: 30901, PoE HAT (H)
Особливості:
Стандартний 40-контактний роз'єм GPIO для Raspberry Pi
Підтримка PoE/PoE+, відповідність стандартам IEEE 802.3af/at.
Вбудоване оригінальне рішення на базі мікросхеми перетворювача напруги забезпечує більш стабільну роботу живлення PoE.
Використовується ізольоване імпульсне джерело живлення (SMPS).
Компактний і простий у збиранні.
Характеристики:
Вхід живлення PoE: від 38 В до 57 В постійного струму
Вихідна потужність на роз'єм GPIO: 5 В ±5% 5 А (макс.)
Розміри 56.5 × 65.0 мм
Мережевий стандарт IEEE 802.3af/at PoE/PoE+
Підходить для Raspberry Pi 5 / CM 5. Стандартний 40-контактний роз'єм GPIO для Raspberry Pi легко встановлюється в штатний корпус.
Підтримка PoE/PoE+. Забезпечує як мережеве підключення, так і живлення Raspberry Pi 5 / CM 5 в одному кабелі.
Підходить для встановлення з використанням офіційного корпусу Raspberry Pi 5.
Сумісний з офіційним активним кулером Raspberry Pi 5.
Відгуки покупців про Адаптер PoE HAT (H) для Raspberry Pi 5 / CM 5, 5В 5А поддержка 802.3af/at с изолированным преобразователем питания
поки немає жодного відгуку - станьте першим!
Написати відгук:
Є питання по "Адаптер PoE HAT (H) для Raspberry Pi 5 / CM 5, 5В 5А підтримка 802.3af/at із ізольованим перетворювачем живлення" ?
Повідомлення успішно відправлене Ми відповімо Вам найближчим часом. Дякуємо за Ваш запит!
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.