Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Відмінне пристосування для розробників пристроїв на базі контролера Raspberry Pi Pico. Плата дозволяє під'єднати декілька додаткових плат розширення або пристроїв до одного контролера. При підключенні необхідно переконатися що підключене обладнання не конфліктує з GPIO контактам.
Даний модуль годинника реального часу (RTC) відрізняється від подібних модулів тим, що він побудований на унікальній мікросхемі DS3231. Унікальність її полягає в дуже високій точності ходу годинника. Цього вдалося домогтися, помістивши кварцевий резонатор в корпус мікросхеми та забезпечивши температурну компенсацію і цифрову корекцію частоти задаючого генератора.
3,5 "кольоровий TFT-шилд для Arduino Mega 2560 з роздільною здатністю 480х320 пікселів, 262к кольорів. Побудований на контролері ILI9486, підтримує 16-бітний інтерфейс. Підходить бібліотека UTFT. На платі дисплея є роз'єм підключення SD-Card для зберігання даних. " Одягається" на контролер без додаткових перехідників і шилдів.
Модуль живлення для міні-комп'ютерів сімейства Raspberry Pi побудований на мікросхемі управління електроживленням SW6106, забезпечує вихідну напруга живлення 5 В від Вашого акумулятора 14500, що робить Raspberry Pi автономним портативним пристроєм. Він також заряджає акумулятор, підтримує двонаправлену швидку зарядку. Цей модуль може використовуватися як універсальний міні-блок живлення та джерело безперебійного живлення, а також працює з іншими пристроями 5В.
Мініатюрний реєстратор OpenLog для UART інтерфейсу з відкритим вихідним кодом. Дозволяє зберігати передані через послідовний інтерфейс дані на microSD карту пам'яті. Реєстратор має низький струм, що дозволяє живити його тривалий час від малогабаритного джерела живлення. Підтримує карти пам'яті до 64 ГБ.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Комунікаційний шилд для Raspberry Pi GSM/GPRS/GNSS/Bluetooth HAT на модулі SIM868 з підтримкою GSM, GPRS, GNSS та Bluetooth, що дозволяє легко перетворити Raspberry в мобільний телефон, меседжер, GPS трекер, сервер збору та передачі інформації з датчиків та багато іншого. Даний шилд сумісний з Raspberry Pi 3B+/3B/2B/Zero/Zero W. За допомогою комунікаційного шилду можна управляти об'єктом на будь-якій відстані, отримувати та передавати дані. Керується та налагоджується шилд за допомогою вбудованого USB - UART CP2102.
Модуль PoE живлення для міні-комп'ютерів Raspberry Pi 4 B й Raspberry Pi 3 B+ (та сумісних по розташуванню роз'ємів). Дозволяє живити Малинку через Ethernet кабель, що дуже актуально для місць, де є кабель але немає можливості додатково підключити або встановити блок живлення. Плата відрізняється малими розмірами, високою якістю виготовлення та наявністю додаткового керованого вентилятора для примусового охолодження компонентів комп'ютера. Модуль комплектується елементами кріплення до плати міні-комп'ютера.
Плата розширення введення/виводу призначений для всіх моделей Raspberry Pi і складається з 5 GPIO роз'ємів 2x20 на платі, що дозволяють розмістити кілька різних шилдів разом і використовувати їх одночасно.
Шилд драйвера двох колекторних двигунів для Raspberry Pi RPi Motor Driver Board на мікросхемах MC33886. Сумісний практично з усією лінійкою міні-комп'ютерів Raspberry Pi і прекрасно підходить для побудови автономних робо-платформ та роботів. На платі розміщений потужний стабілізатор напруги, що дозволяє живити Raspberry Pi від силових акумуляторів напругою до 40В.
При всіх перевагах міні-комп'ютерів у них є один істотний недолік, який стримує їх застосування - відсутність аналогових входів та виходів. І, якщо з останніми простіше - їх можна замінити ШІМ виходами, то зі входами все сумніше. Тепер ця проблема вирішена! Пропонований модуль АЦП/ЦАП Raspberry Pi High-Precision AD/DA Expansion Board дозволяє підключити 8 вхідних аналогових сигналів, оцифровуючи їх з 24-розрядною роздільною здатністю та частотою оцифровки до 30кГц, і 2 аналогових виходи з роздільною здатністю в 16 розрядів і часом встановлення напруги 10мкс. Аналогові входи можна використовувати як 4 диференціальні входи. Джерело опорної напруги вбудоване, але є можливість підключення зовнішнього джерела. Код виробника High-Precision AD/DA Board.
Китайська репліка аналогічного шилда від Adafruit. Недороге рішення для підключення 16 сервоприводів або світлодіодів до Arduino контролерів або Raspberry, використовуючи всього 2 сигнальних дроти. Конструкція дозволяє каскадування та управління 992 сервоприводами. Передбачена окрема подача напруги живлення для сервоприводів.
Цей шилд особливо стане в нагоді тим, хто збирає роботів та робоплатформи з використанням колекторних двигунів. На платі, крім самого драйвера двигунів L298, зручно розміщені роз'єми для підключення Bluetooth модуля, сервопривода та датчиків. Зручне підключення, гарна якість монтажу вигідно вирізняють даний шилд від аналогічних.
Багато проектів вимагають більше двох напруг живлення, які може надати плата Arduino (5В і 3.3В). Якщо подати на цей шилд напругу в діапазоні 4.5 - 35В, на виході можна отримати від 1.25 до 12В з максимальним струмом в 3А (напруга виставляється за допомогою підлаштовним резистором на шилді). З цим шилдом ваш Ардуіно може мати одне живлення для всіх.
Шилд для керування трьома кроковими двигунами для побудови 3Д принтера або CNC-верстата. Схожа на RAMPS під плату Arduino Nano і без підтримки ЖК екрану. В якості керування кроковиками має три роз'єми для підключення драйверів крокових двигунів A4988 (купуються окремо). В Ардуіно рекомендуємо прошивати прошивку GRPL.
XBee Pro Shield - це шилд модуля XBee, сумісний з Arduino та IFLAT-32. Може бути безпосередньо підключений до плат Arduino/IFLAT-32. Плата, незважаючи на свою простоту, повністю підтримує функціонал XBee модулів та надає доступ до всіх їхніх виводів.
Даний товар доступний "під замовлення". Термін доставки від двох тижнів. Будь ласка, уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
CAN-BUS шилд дозволяє додати вашому проекту на Arduino сумісність з CAN-Bus. Побудований на базі контролера Microchip MCP2515 з MCP2551 CAN приймачем. Шина CAN підключається через стандартний 9-піновий sub-D "Тато" для використання з OBD-II кабелем. Також на шилді є роз'єм для мікро SD карти, роз'єм для послідовного LCD та роз'єм для EM406 GPS модуля. Шилд ідеально підходить для підключення до CAN шини автомобіля для контролю параметрів і збереження їх на карті пам'яті для подальшого аналізу або обробки.