3.5" NEXTION NX4832F035 Discovery Series 480х320
код: DPC540
  • Доставка по Україні
    Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
  • 6 місяців гарантії
    Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
    14 днів на батарейки та акумулятори
    Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
  • Проконсультуємо до і після продажу
    Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
очікується
Повідомити
2
голосувати
  • Опис
  • Відгуки (3)
  • Задати питання
3.5" HMI панель Nextion NX4832F035 - це кольоровий ЖК дисплей + резистивний сенсор дотиків з власним контролером, з керовуванням по UART. Потужний 32-розрядний процесор дозволяє відображати складні картинки та анімацію, а зручний редактор є практично повноцінною SCADA системою, за допомогою якої в режимі WYSIWYG можливо малювати свої графічні оболонки.Управління та зворотний зв'язок здійснюється за допомогою інтерфейсу UART, таким чином панель підключається всього по 4 проводах (два з них - живлення). Ця панель відрізняється від попереднього сімейства більш продуктивним мікроконтролером (тактова частота 64МГц).
Код виробника: 6920075776812, NX4832F035
Характеристики:
  • Роздільна здатність 480х320 пікселів
  • Підтримка російської мови
  • Хороші кути огляду
  • Мікроконтролер: STM32GO ARM® Cortex®-M0+ 64MHz
  • Робоча частота мікроконтролера: 64МГц
  • Оперативна пам'ять для змінних: 3584 байт
  • 16 Мб флеш пам'яті для програмного коду, зображень та даних
  • 65 тис. кольорів
  • Вбудована мікро-SD карта для оновлення прошивки (можна оновлювати і UART)
  • Яскравість, що настроюється, з інтервалом в 1%
  • Розмір видимого зображення: 100,5×54,94×5,55 мм
  • Живлення: 5В 500 мА
  • Споживання: 5В 120 мА
  • Можливість роботи через Arduino IDE
  • Сумісність: Сумісний з Raspberry Pi, Arduino та іншими мікро-контролерами та мікро-комп'ютерами
  • Модель: NX4832F035
Посилання:
Порівняння Nextion Discovery Series NX4832F035 и Nextion Basic Series NX4832T035
Добрый день! Когда ожидается поставка? Срочно нужно.
Відповісти
admin (12.08.2022)
Доброго дня. Точна дата поставки невідома.
Відповісти
Написати відгук:
Фото: