UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu

код: ADA143

Додаткові категорії товару: Датчики струму, BECи
pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
380 грн

очікується

Повідомити
2
голосувати
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Модуль є простим носієм двонаправленого датчика струму Broadcom ±50A ACHS-7124 ACS724LLCTR-50AB на основі ефекту Холла, який містить низькоопоровий шунт з опором (~ 1.2 мОм) та електричну ізоляцію до 2.4 кВ RMS. Ця версія датчика вимірює двонаправлений струм з величиною до 50 А і виводить пропорційну аналогову напругу (40 мВ/А) з центром 2.5 з типовою похибкою ±0.8%. Датчик живиться напругою від 4.5 до 5.5 В і призначений для використання в системах з напругою живлення 5 В.

Код виробника: 4049

Рекомендуємо уважно ознайомитись з технічним описом ACHS-712х перед використанням цього продукту.

Ключові функції датчика:

 • Внутрішнє опір провідного тракту зазвичай становить 1.2 мОм, а друкована плата виготовлена із міді, тому в платі втрачається дуже мало енергії.
 • Використання датчика Холла означає, що ІС здатна електрично ізолювати струмовий шлях від електроніки датчика (до 2.4 кВ RMS), що дозволяє вставляти датчик у будь-якому місці вздовж поточного шляху струму та використовувати його у додатках, що потребують електричної ізоляції.
 • Смуга пропускання датчика 120 кГц, яку можна зменшити, додавши конденсатор упоперек бортових контактів з позначкою «фільтр».
 • Висока точність і надійність: типова загальна похибка виходу ±0.8% при кімнатній температурі при заводському калібруванні, надзвичайно стабільна вихідна напруга зміщення та майже нульовий магнітний гістерезис.
 • Надійна іс датчика може витримувати стрибки перехідного струму до 100 мс до 100 А.
 • Широкий діапазон робочих температур від -40 до 110°C.

Контакти для підключення позначені на нижній шовкографії, як показано на малюнку. Шовкографія також показує напрямок, що інтерпретується як позитивний потік струму через стрілку +i.

Ми продаємо п'ять різних версій цієї плати (±10A, ±20A, ±30A, ±40A та ±50A), тому вам слід розглянути можливість додавання власних відмітних знаків або міток, якщо ви працюватимете одночасно з кількома версіями. Білий квадрат передбачено на нижній шовкографії плати, щоб полегшити маркування. Можна також розрізнити версії, прочитавши текст на мікросхемі датчика.

Датчик ACHS-7124 ACS724LLCTR-50AB працює при напрузі 5 В і розрахований на двонаправлений вхідний струм від -50 А до 50 А. Коли Vcc становить 5 В, вихідна напруга центрується на 2,5 В і змінюється на 40 мВ на ампер вхідного струму, при цьому позитивний Струм збільшує вихідну напругу, а негативний струм зменшує вихідну напругу.

Ця плата поставляється у зібраному вигляді з усіма компонентами поверхневого монтажу, а смужка 3×1 із 2.54 мм контактів конектора включена в комплект, але не припаяна.

Примітка: Даний датчик не повинен працювати при постійних струмах понад 40 А без додаткового зовнішнього охолодження. У тестах виявлено, що при достатньому з'єднанні шляху струму мікросхема датчика може витримувати струм 50 А протягом приблизно двох хвилин, перш ніж перевищити свій максимальний температурний рейтинг 150 ° C, і він може витримувати до 40 А безперервно. Тому, якщо ви не робите спеціальних кроків для додаткового охолодження мікросхеми, ми рекомендуємо обмежити безперервні струми до менш ніж 40 А. Навіть при низькому опорі струмового шунта 1.2 мОм плата може стати достатньо гарячою, щоб обпалити вас, коли струм знаходиться в межах десятків ампер. а мікросхема не має захисту від перегріву, тому теплові проблеми слід враховувати при високих струмах.

Використання датчика:

Цей датчик має п'ять необхідних з'єднань: вхідний струм (IP+ та IP-), живлення логічної частини (VCC та GND) та вихід датчика (OUT).

Датчик вимагає напруги живлення від 4.5 до 5.5 В, підключене через контакти VCC і GND, які позначені на нижній шовкографії, і датчик виводить аналогову напругу, лінійно пропорційне вхідному струму.

Контакт FILTER дозволяє регулювати пропускну спроможність плати, додаючи конденсатор CF до заземлення (для зручності поруч із контактом FILTER було додано заземлюючу прокладку) паралельно з конденсатором 1 nF, який вже знаходиться на платі. Без зовнішнього конденсатора, що фільтрує, смуга пропускання становить 80 кГц. У технічному описі міститься додаткова інформація про те, як зовнішній конденсатор фільтра впливає на пропускну здатність.

Ви можете підключити модуль датчика струму різними способами. Для слаботочних застосувань можна припаяти 2.54 мм контакти штирів на плату через найменшу пару наскрізних отворів на стороні вхідного струму плати. Для застосування з більш високим струмом ви можете припаяти дроти безпосередньо до наскрізних отворів, які найкраще відповідають вашим проводам, або ви можете використовувати клемні роз'єми без паяння. Найбільша пара наскрізних отворів досить велика для гвинтів М6.

ACS7x4/ACHS-712x Модуль датчика струму, спаяний з високоточними проводами та безпайковими кільцевими клемними роз'ємами (не входить в комплект).

Попередження: Цей продукт призначений для використання при напрузі нижче 30 В. Робота з більш високими напругами може бути надзвичайно небезпечною і повинна виконуватися лише кваліфікованими фахівцями з відповідним обладнанням та захисним спорядженням.

Принципова електрична схема:

Характеристики:

 • Чутливість: 0,040 В/А (При живленні джерела 5В)
 • Мінімальна логічна напруга: 4.5 В
 • Максимальна логічна напруга: 5.5 В
 • Споживаний струм: 15 мА
 • Версія датчика: від -50А до +50А
 • Розмір: 17.78 x 20.32 мм
 • Вага: 1.5 г
 • Ідентифікаційне маркування:
  • Коди розробки друкованих плат: cs01b, cs01a
  • Інше маркування друкованих плат: 0J1214, 0J12458, порожній білий квадрат

Посилання:

Відгуки покупців про Датчик тока ACS724 от -50A до 50A от Pololu

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Датчик струму ACS724 від -50A до 50A від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard