UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu

код: ADA183

pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
496 грн

очікується

Повідомити
1
голосувати
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Цей синхронний імпульсний підвищує/знижуючий стабілізатор ефективно виробляє 12 В при вхідній напрузі від 2.8 В до 22 В. Його здатність перетворювати як більш високу, так і нижчу вхідну напругу робить його корисним для випадків, в яких напруга живлення може сильно змінюватись, як, наприклад, з батареями, які запускаються з великою напругою, але розряджаються нижче 12 В. Плата має розміри 22.86 × 22.86 мм, має типовий ККД від 85% до 95% і може забезпечувати безперервний вихідний струм від 0.5 А до 3 А залежно від вхідного напруги. Регулятор також має захист від зворотної напруги та додатковий вхід роздільної здатності, який можна використовувати для переведення регулятора в стан зниженого енергоспоживання зі споживаним струмом менше 10 мкА на вольт на вході VIN.

Код виробника: 4984, S13V25F12

У сімействі ефективних імпульсних стабілізаторів S13V25Fx (також званих імпульсними джерелами живлення (SMPS) або перетворювачами постійного струму) використовується топологія, що підвищує-знижує, для перетворення як більш високої, так і більш низької вхідної напруги в регульовану вихідну напругу. Вони приймають вхідну напругу від 2.8 до 22 В і збільшують або зменшують її в міру необхідності, забезпечуючи типовий ККД більше 85% і типовий безперервний вихідний струм від 1 А до 3 А. Гнучкість вхідної напруги, пропонована цим сімейством регуляторів, дуже висока. особливо добре підходить для програм з батарейним живленням, в яких напруга батареї починається вище регульованої напруги і падає нижче в міру розрядки батареї. Без типового обмеження на те, що напруга батареї залишається вищою за потрібну напругу протягом усього терміну служби, можна розглядати нові акумуляторні блоки та форм-фактори.

Перетворювачі S13V25Fx мають блокування при зниженій напрузі, захист від перенапруги на виході, захист від перевантаження струмом і захист від зворотної напруги до 20 В. Функція відключення при перегріві також допомагає запобігти пошкодженню від перегріву, а функція плавного пуску обмежує пуск. і поступово збільшує вихідну напругу під час запуску.

Це сімейство складається з шести стабілізаторів на струм 2.5 А з вихідною напругою від 3.3 до 15 В. Всі вони використовують одну і ту ж друковану плату з різними компонентами, заповненими для отримання різних вихідних напруг.

Різні версії регуляторів S13V25Fx виглядають дуже схоже, тому на нижньому трафаретному друку є порожнє місце, куди ви можете додати свої власні відмітні знаки або мітки.

Перетворювачі виробляються на власному заводі Pololu у Лас-Вегасі.

Характеристики:

 • Вхідна напруга: від 2.8 В до 22 В
 • Вихідна напруга: 12 В з точністю 4%.
 • Типовий максимальний безперервний вихідний струм: від 0.5 А до 3 А, залежно від вхідної напруги (див. графік максимального тривалого вихідного струму нижче)
 • Типовий ККД від 85% до 95%, залежно від вхідної напруги та навантаження (див. графік ККД нижче)
 • Типовий струм спокою без навантаження від 10 мА до 35 мА (див. графік струму спокою нижче); можна зменшити від 2 до 10 мкА на вольт на VIN, відключивши плату сигналом EN
 • Блокування входу при зниженій напрузі та захист від перенапруги на виході
 • Функція плавного пуску обмежує пусковий струм та поступово збільшує вихідну напругу.
 • Вбудований захист від зворотної напруги до 20 В, захист від перевантаження струмом та відключення при перегріві
 • Обмеження вихідного струму: 5.1 А
 • Фіксована частота перетворення: ~500 кГц
 • Компактний розмір: 22.9 мм × 22.9 мм × 9.7 мм
 • Два монтажні отвори для гвинтів M2

Підключення:

Підвищуючий/знижувальний регулятор має чотири точки підключення: включення (EN), вхідна напруга (VIN), заземлення (GND) та вихідна напруга (VOUT). Вхідна напруга VIN живить регулятор. На VIN можна подавати напругу від 2.8 В до 22 В. VOUT - регульована вихідна напруга.

Регулятор, включений за замовчуванням, можна перевести в режим сну з низьким споживанням енергії, встановивши на виведення EN низький рівень. Поріг наростання для виведення EN становить від 1 до 1.2 В, а типовий поріг спаду на 100 мВ нижче (тобто типовий гістерезис спаду становить 100 мВ). Це дозволяє встановити точне відсічення низької напруги VIN, наприклад, з виходом зовнішнього дільника напруги, що живиться від VIN, що може бути корисно для додатків з живленням від батареї, де розрядка батареї нижче певного порогу напруги може призвести до її незворотного пошкодження. Споживаний струм спокою в сплячому режимі визначається струмом у навантажувальному резисторі 475 кОм від ENABLE до VIN і в ланцюзі захисту від зворотної напруги, який в цілому буде становити від 2 мкА до 10 мкА на вольт на вході VIN.

Регулятор має два набори наскрізних отворів: п'ять менших отворів, розташованих з інтервалом 2.54 мм уздовж краю плати (для сумісності зі стандартними макетними платами без паяння і перфорованими платами та роз'ємами, що використовують сітку 2.54 мм) і чотири великі отвори, 3.5 мм. VIN, GND та VOUT доступні як для менших, так і для більших отворів, але EN доступний тільки для меншого ряду наскрізних отворів.

У комплект перетворювача входять пряма контактна колодка 5×1 та дві 2-контактні клемні колодки з кроком 3.5 мм і його можна збирати або з контактною колодкою або з клемними колодками, але не з тими та іншими одночасно. Штировий роз'єм 2.54 мм можна впаяти в менші наскрізні отвори. Крім того, клемні колодки можна з'єднати разом і припаяти до великих отворів, щоб забезпечити зручне тимчасове підключення проводів без загортання. Також можна припаяти дроти до плати для максимально компактної установки.

Типова ефективність:

Ефективність регулятора напруги, що визначається як (вихідна потужність)/(вхідна потужність), є важливою мірою його продуктивності, особливо коли йдеться про термін служби батареї або нагрівання.

Максимальний безперервний вихідний струм:

Максимально досяжний вихідний струм регулятора залежить від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, повітряний потік і тепловідведення. На наведеному нижче графіку показані максимальні вихідні струми, які регулятори сімейства S13V25Fx можуть безперервно видавати за кімнатної температури в нерухомому повітрі і без додаткового тепловідведення.

При нормальній роботі цей продукт може нагрітися настільки, що ви можете обпектися. Будьте обережні при користуванні цим продуктом або іншими компонентами, пов'язаними з ним.

Струм спокою:

Струм спокою - це струм, який стабілізатор використовує тільки для власного живлення, і на наведеному нижче графіку показано його залежність від вхідної напруги. На вхід EN модуля можна встановити низький рівень, щоб перевести плату в режим зниженого енергоспоживання, де вона зазвичай споживає від 2 мкА до 10 мкА на вольт на VIN.

Посилання:

Відгуки покупців про Повышающий/понижающий преобразователь 12В 2.5A S13V25F12 от Pololu

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Підвищуючий/знижуючий перетворювач 12В 2.5A S13V25F12 від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard