UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Модуль програмованого реле часу XY-J02

код: AOC573

 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
157 грн з ПДВ

в наявності

 

Купити в один клік

6
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Модуль програмованого реле часу XY-J02
 • Модуль програмованого реле часу XY-J02
 • Модуль програмованого реле часу XY-J02
 • Модуль програмованого реле часу XY-J02
 • Модуль програмованого реле часу XY-J02
 • Опис
 • Відгуки (13)
 • Задати питання

Модуль реле часу з індикатором XY-J02 використовується для періодичного вмикання вентиляції, опалення, освітлення, невеликих насосів води та інших пристроїв. Може працювати як звичайний таймер або як циклічний таймер.

Модуль реле часу з індикатором XY-J02 використовується для періодичного вмикання вентиляції, опалення, освітлення, невеликих насосів води та інших пристроїв. Може працювати як звичайний таймер або як циклічний таймер.

Характеристики:

 • Робоча напруга живлення: від 6В до 12В
 • Вхідна напруга керування: від 3В до 24В
 • Кількість каналів керування: 1
 • Максимальна напруга навантаження: 250В
 • Максимальний комутований струм: 10А
 • Розміри: 63 x 3.8 x 1.5 мм

Режими роботи:

Реле має кілька режимів, реле може працювати тільки в одному з режимів, щоб змінити режим, необхідно затиснути кнопку SET на 1 секунду і відпустити, тепер використовуючи кнопки UP (верх) і DOWN (низ) ми вибираємо необхідний режим і підтверджуємо вибір коротким натисканням кнопки SET.

Список режимів та їх призначення описаний нижче:

P1.1 - В даному режимі реле за замовчуванням розімкнуте, при подачі логічної одиниці (від 3V до 24V) на порт Trigger реле відразу ж замикається і починається відлік часу встановлений в параметрі OP, після закінчення відліку - реле вимикається.

P1.2 - В даному режимі також реле за замовчуванням вимкнене, при подачі сигналу на порт Trigger реле замикається і починається відлік вказаний в параметрі OP, після закінчення відліку, реле відключається як і в режимі P1.1, але до того як час спливає ми можемо почати відлік часу спочатку, знову подавши сигнал на порт Trigger.

P1.3 - У цьому режимі реле за замовчуванням вимкнене, після подачі живлення на Trigger вмикається реле і починається відлік часу вказаний в параметрі OP. Після відліку часу реле вимикається як і в попередньому режимі, але ми також можемо перервати таймер і розімкнути реле завчасно якщо повторно подамо сигнал на порт Trigger.

P-2 - даний режим спрацьовує при подачі логічного сигналу на Trigger, відпрацьовує один раз і чекає наступної подачі логічної одиниці. При подачі логічної одиниці реле часу спочатку очікує час виставлений для розімкненого стану CL, і після закінчення цього часу замикає реле і очікує час виставлений для замкнутого стану OP. Після чого знову розмикає реле і чекає наступної подачі сигналу на Trigger, налаштування кількості повторень тут недоступна.

P3.1 - даний режим схожий на P-2 за винятком кількох речей, при подачі логічної одиниці на порт Trigger реле переходить відразу в замкнутий стан а не розімкнутий, також в цьому режимі можна вказати кількість повторень LOP. Якщо після спрацьовування реле по сигналу на Trigger реле почне роботу і не завершивши все цикли ми подамо повторно сигнал на порт Trigger, то цей сигнал зупинить роботу режиму реле відключиться і відлік циклів завершиться.

P3.2 - даний режим спрацьовує відразу після подачі живлення на реле, при цьому реле відразу переходить в замкнутий режим, відраховує час вказаний для замкнутого режиму OP, після цього реле розмикається і починається відлік часу зазначеного для розімкнутого режиму CL, все це повторюється вказану в параметрі LOP кількість разів, якщо вказана нескінченність (-), то реле буде повторювати ці дії нескінченно.

P4 - в цьому режимі реле за замовчуванням вимкнене, при подачі сигналу на Trigger відразу ж замикається реле. Реле буде замкнуте до тих пір, поки на Trigger буде подаватися сигнал, як тільки подача сигналу на Trigger припиняється, реле відключається не відразу, спрацьовує таймер виставлений в OP, як тільки відлік закінчується - реле відключається.

Відразу після підключення живлення до реле на дисплеї відображається поточний режим роботи.

Тепер після того, як ми вибрали кнопкою SET потрібний режим, вас автоматично переключить на налаштування часу спрацьовування реле.

В цих налаштуваннях ми можемо змінити три функції:

OP - Час перебування реле в замкнутому стані

CL - Час перебування реле в розімкнутому стані

LOP - Кількість повторень (циклів) вмикання / вимикання реле

Щоб задати значення кожної з функцій потрібно вибрати одну з них натисканням кнопки SET після чого вона висвітиться, блимне 3 рази, і потім вже можна ставити її значення. Якщо Вам потрібна інша функція то просто ще раз натисніть на кнопку SET, іншими словами кнопка SET зараз гортає 3 цих функції. Після того як ми вибрали потрібну функцію у нас з'являються три цифри, за допомогою яких ми можемо налаштувати нашу функцію за інструкцією нижче:

Функція OP (замкнутий стан):

Потрібна для того щоб задати час протягом якого наше реле буде замкнуто.

Зараз у нас на дисплеї відображаються три цифри, це час роботи нашого реле, якщо ми будемо натискати кнопки UP і DOWN, то можемо його міняти в більшу або меншу сторону.

Як ви могли помітити то крім цифр у нас ще відображається точка розрядності.

Якщо ця точка знаходиться тільки після третьої цифри, то ми встановлюємо час в секундах.

Якщо точка стоїть після другої цифри, то ми встановлюємо час в 0.1 секундах (десяті частки мілісекунд)

Якщо ж в нас стоїть 3 точки, то ми встановлюємо час в хвилинах.

Для того щоб міняти положення точок, необхідно короткочасно натискати на кнопку STOP. Після завдання необхідного часу переходимо в налаштування наступної функції коротким натисканням кнопки SET, або зберігаємо налаштування режиму довгим натисканням кнопки SET.


Функція CL (розімкнутий стан):

Налаштовується точно так само як і функція OP. Тільки тут ми встановлюємо час протягом якого наше реле буде в розімкнутому стані.

Точно так само на дисплеї у нас відображаються 3 цифри, які в залежності від розташування точки можуть означати секунди, 0.1 секунди і хвилини. Точно так само кнопкою STOP ми міняємо розташування точки.

Функція LOP (кількість повторень):

Ну і нарешті остання функція відповідає за кількість повторень циклів розімкнутого і замкнутого стану реле. Тут ми можемо тільки вказати число повторень від 1 до 999 за допомогою кнопок UP і DOWN, якщо хочемо щоб цикли повторювалися нескінченно, то необхідно встановити значення менше 1, тоді на дисплеї з'явиться - (3 тире)

Після того як ви налаштували час розімкнутого і замкнутого стану реле а також кількість повторень, можна зберегти налаштування тривалим натисканням (2-3 сек) кнопки SET, після відпускання кнопки SET на дисплеї 3 рази блимне обраний вами режим.

Залишилося тільки запустити роботу реле натисканням кнопки STOP, при цьому на екрані відобразиться напис ON, ще одне натискання кнопки STOP вимкне роботу реле, при цьому на дисплеї відобразиться напис OFF.Источник https://arduino.ua/prod1889-rele-vremeni-mnogofynkcionalnoe

Посилання:

Модуль реле времени с цифровым дисплеем

Модуль реле времени с цифровым дисплеем

Модуль реле времени с цифровым дисплеем

Відгуки покупців про Модуль программируемого реле времени XY-J02

Сергій (14.07.2023)

При живленні від 24В відмовляється працювати. Перегрівається і постійно перезавантажується. Від 6В проблем немає. Також справно працює від порту USB

Відповісти

Бандура Александр (26.10.2022)

Отличное реле времени, за свои деньги. Работает отлично. Отправка товары была очень быстрая!

Відповісти

Віктор (03.05.2022)

все ок, модуль працює

Відповісти

Roman (28.10.2021)

Додайте в опис:
P1.4 - таймер спрацьовує відразу після подачі на нього живлення, при цьому реле одразу переходить у замкнутий стан, відраховується час, встановлений у параметрі OP.

Відповісти

Богдан (30.09.2020)

Пристрій зацікавив своїм гнучким функціоналом. Брав три штуки. Після години роботи один із пристроїв перестав працювати. Індикатор не світиться, реле замкнуте. На нажимання кнопкок не реагує.
силка на інструкцію: http://www.mantech.co.za/datasheets/products/XY-J02-BEL.pdf

Відповісти

admin (30.09.2020)

Сообщите, пожалуйста, нам на почту номер Вашего заказа.

Відповісти

Богдан (12.01.2021)

Дякую за оперативність вирішити питання.
Прошу добавити опис функціоналу даного пристрою.

Додатковий функціонал
Дане реле містить і додатковий функціонал пов’язаний з кнопкою STOP.
У будь-який час короткострокове натискання на кнопку STOP призводить до вимикання роботи реле (Аварійний стоп), при цьому на дисплеї з’явиться напис off. Включити реле назад можна повторно натиснувши на тугіше кнопку, на екрані з’явиться напис on.
Довгострокове натиснення на кнопку STOP включає або вимикає сплячий режим, при цьому на екрані ви побачите наступне:
C-P – Сплячий режим включений. При просте протягом п’яти хвилин, реле відключить дисплей, тим самим заощаджуючи електроенергію. Запалити дисплей можна короткочасним натисканням на кнопку STOP, при цьому сплячий режим автоматично вимкнеться.
0-d – Сплячий режим вимкнений.

Відповісти

Roman (28.10.2021)

Прошу додати до опису ще одну цікаву знахідку, не описану в документації. Якщо натиснути і утримувати кнопку DOWN то можна вибрати режими F1 чи F2. Режим F1 працює відповідно до інструкції, а режим F2 міняє режими OP і CL місцями.

Відповісти

admin (08.11.2021)

Мы стараемся не добавлять в описание не задокументированные функции - в следующей партии товара устройства могут эти функции не поддерживать.

Відповісти

Сергій (07.06.2019)

Розміри, мабуть, 63 х 38 х 15 мм
В 3.8 х 1.5 мм віриться слабко

Відповісти

Сергій (07.06.2019)

Приєднаний datasheet не має відношення до цього реле.

Відповісти

Вадим (30.01.2019)

Описание мне особенно понравилось,

Відповісти

Сергей (04.03.2019)

даааа! некоторые места с удовольствием перечитывал!

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Модуль програмованого реле часу XY-J02" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard