UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3

код: USA292

pololu
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
3563 грн

 

Купити в один клік

2
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Цей синхронний стабілізатор перетворює вхідну напругу до 40 В і ефективно знижує його до 3,3 В з максимальним вихідним струмом близько 15 А. Типова ефективність від 80% до 95% поряд з його високими можливостями струму роблять цей регулятор відмінним рішенням для живлення потужних низьковольтних навантажень . Регулятор має захист від зворотньої напруги і вихідний сигнал, який вказує на те, що регулятор не може адекватно підтримувати вихідну напругу.

Код виробника: 2880

Використання регулятора D24V150F3

Підключення:

Ці регулятори мають шість контактів підключення: вхідна напруга (VIN), вихідна напруга (VOUT), сигнал включення (EN), стан вхідної напруги (PG), режим роботи (MOD) і заземлення (GND).

Вхідна напруга: VIN живить регулятор. Вхідна напруга між 4,5 В і 40 В, але для версій стабілізатора, які мають вихідну напругу вище 4,5 В, ефективною нижньою межею VIN є напруга VOUT плюс напруга падіння на стабілізаторі, яке змінюється приблизно лінійно залежно від навантаження (див. нижче графік падіння напруги в залежності від навантаження).

Вихідна напруга: VOUT є фіксованим і залежить від версії стабілізатора: версія D24V150F3 має вихідну напругу 3,3 В, версія D24V150F5 - 5 В, версія D24V150F6 - 6 В, версія D24V150F7 - 7,5 В, версія D24V150F9 - 9 В, а версія D24V150F12 - 12 В.

Вхід управління перетворювачем: EN підтягнутий всередині перетворювача до напруги високого рівня (до 5 В) що включає регулятор за замовчуванням. Контакт EN можна перевести в низький рівень (менше ніж 1 В) щоб відключити вихід перетворювача і привести плату в стан низького енергоспоживання. У режимі спокою струм споживання зумовлений ??струмами підтягуючих резисторів і становить приблизно від 5 мкА до 10 мкА на вольт на вході VIN. Щоб вивести плату з цього стану з низьким енергоспоживанням на контакт EN слід подати напругу вище 2 В. Якщо ця функція не потрібна, можна залишити контакт EN відключеним.

Індикація стану вихідної напруги «Power Good»: Вихідний сигнал PG є вихід з відкритим стоком, який опускається нижче 1В, коли вихідна напруга регулятора падає нижче 85% від номінальної напруги. Цей сигнал так само активний коли контакт включення знаходиться на низькому рівні або вихідна напруга підіймається вище приблизно 115% від номінальної. В іншому випадку контакт PG є високоімпедансним, тому для використання цього контакту потрібен зовнішній подтягуючий резистор.

Управління режимом роботи: Вхідний сигнал MOD підтягнутий всередині перетворювача до землі що вибирає фіксовану частоту роботи за замовчуванням. Цей контакт може бути приведений в високий рівень (вище 2 В, але не більше 5 В) щоб змінити режим роботи з фіксованою частотою для зменшення струму спокою (і, отже, для підвищення ефективності) при слабкострумових навантаженнях (порядку декількох міліампер). Ця функція зниженого енергоспоживання доступна коли вхідна напруга значно вище вихідної напруги.

З'єднання маркуються на тильній стороні друкованої плати. Так само плата має кілька варіантів виконання електричних з'єднань. Три набори менших отворів розташовані з інтервалом 0,1 дюйма для сумісності з макетною платою без пайки, роз'ємами та іншими схемами прототипіювання, які використовують сітку з кроком 0,1 дюйма; Ви можете припаяти смужки контактів 13 × 1 в ці малі отвори. Крім того, Ви можете припаяти 2-контактні клемні колодки (входять в комплект) з кроком 5 мм до двох пар великих отворів. Для максимально компактної установки можна припаяти дроти безпосередньо до плати.

Зовнішній вигляд перетворювача:

Понижуючий стабілізатор напруги Pololu D24V150Fx в макетній платі, зібраний з клемними колодками і штепсельними конекторами і з припаяними проводами.

Плата має чотири 2 мм монтажних отвори, призначених для гвинтів M2. Монтажні отвори знаходяться в чотирьох кутах плати на відстані 38,862 мм горизонталі і 25,4 мм по вертикалі.

Типова ефективність і вихідний струм:

Ефективність регулятора напруги, яка визначається як (Power out) / (Power in) є важливим показником його продуктивності, особливо коли важливий час автономної роботи або тепловиділення. Це сімейство регуляторів зазвичай має ККД від 80% до 95%, хоча фактична ефективність в даній системі залежить від вхідної напруги, вихідної напруги та вихідного струму. Дивіться графік ефективності в нижній частині цієї сторінки для отримання додаткової інформації.

Максимальний досяжний безперервний вихідний струм зазвичай становіть від 5 А до 20 А, но це залежить від багатьох факторів, включаючі температуру навколишнього середовища, потоку повітря, ефективності тепловідведення, а також вхідну й вихідну напругу. Дивіться графік безперервного вихідного струму в нижнії частині цієї сторінки для отримання додаткових інформацій. Максимальний миттєвий струм обмеження приблизно 32 А.

Типове падіння напруги на перетворювачі:

Падіння напруги понижувального регулятора є мінімальна напруга, на яке вхідна напруга має перевищувати вихідну напругу перетворювача, щоб забезпечити досягнення вихідної напруги під навантаженням. Наприклад, якщо стабілізатор 5 В має падіння напруги 1 В, вхідна напруга повинна бути не менше 6 В щоб забезпечити стабільну вихідну напругу 5 В. Падіння напруги збільшується в міру збільшення вихідного струму.

Характеристики:

 • Вхідна напруга: від 4.5В до 40В
 • Вихідна напруга: 3.3В
 • Постійний вихідний струм: 15А (тривалий час)
 • Струм холостого ходу: до 100мА
 • Середній ККД: від 80% до 95%
 • Розміри: 43.18 х 31.75 х 10.92 мм
 • Вага: 19 грам

Посилання:

Відгуки покупців про Мощный понижающий преобразователь 3.3В 15А Pololu D24V150F3

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Потужний понижуючий перетворювач 3.3В 15А Pololu D24V150F3" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard