UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu

код: ADA117

Додаткові категорії товару: Датчики струму, BECи
pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
178 грн

в наявності

 

Купити в один клік

1
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu
 • Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu
 • Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu
 • Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu
 • Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu
 • Опис
 • Відгуки (1)
 • Задати питання

Даний модуль є простим носієм мікросхеми лінійного датчика струму Allegro ±15.5 А з мікросхемою ACS711 на основі ефекту Холла з виходом несправності перевантаження струмом, який забезпечує низький струмовий вимірювальний тракт (~ 0,6 мОм) та електричну ізоляцію до 100 В. Ця версія датчика приймає двонаправлений вхід струму з величиною до 15.5 А і виводить пропорційну аналогову напругу, центровану на рівні Vcc/2 з типовою похибкою ±5%. Датчик працює від напруги живлення від 3 В до 5.5 В, тому він може безпосередньо взаємодіяти як з системами 3.3 В, так і з системами 5 В. Датчик має вихідну чутливість до 90 мВ/А.

Код виробника: 2452

Ключові функції датчика:

 • Призначений для вимірювання двонаправленого вхідного струму від -15.5 до 15.5 А (хоча надійна мікросхема датчика може витримувати стрибки перехідного струму до 100 мс до 100 А).
 • Внутрішнє опір провідного тракту зазвичай становить 0,6 мОм, а друкована плата виготовлена ??з міді, тому в платі втрачається дуже мало енергії.
 • Використання датчика ефекту Холла означає, що мікросхема датчика здатна електрично ізолювати струмовий шлях від електроніки датчика (прострої до 100 В), що дозволяє встановлювати датчик у будь-якому місці вздовж шляху струму і використовувати його в пристроях, що вимагають електричної ізоляції.
 • Смуга пропускання 100 кгц.
 • Хороша точність і надійність: заводське калібрування призводить до типової загальної похибки виходу ±5% при кімнатній температурі, вихідна напруга зміщення є надзвичайно стабільною, а датчик має нульовий магнітний гістерезис.
 • Вихідний сигнал FAULT замикається на низькому рівні, коли величина струму перевищує 15.5 А.
 • Діапазон робочих температур від -40 до 125°C.

Контактні майданчики позначені на нижній шовкографії, як показано на малюнку праворуч. Шовкографія також показує напрямок, що інтерпретується як позитивний потік струму.

Цей датчик струму 15.5 А відзначений чорним хрестиком. Також існує версія з максимальним струмом 31 A, яка використовує ту ж несучу друковану плату; Відрізнити версії можна, прочитавши текст на мікросхемі або подивившись колір X на нижній шовкографії.

Цей датчик дуже схожий на оригінальний ACS711 -12.5 до +12.5 A Current Sensor Carrier, але використовує менший корпус EX, який має більш оптимізований діапазон вимірювання та зменшений внутрішній опір. Розмір плати, розпинування та розташування отворів не змінилися, тому її зазвичай можна використовувати як заміну датчиків ACS711 з пакетами «LC».

Використання датчика:

Электричне підключення:

Датчик вимагає напруги живлення від 3 до 5.5 В поданого на контакти Vcc і GND, які позначені на нижній шовкографії. Датчик видає аналогову напругу, лінійно пропорційну вхідному струму. Вихідна напруга спокою становить Vcc/2 і змінюється на 90 мВ на ампер вхідного струму (коли Vcc = 3,3), при цьому позитивний струм збільшує вихідну напругу, а негативний струм зменшує вихідну напругу. Зв'язок між миттєвим вхідним струмом, та вихідною напругою датчика, VOUT, може бути представлений наступними рівняннями:

Контакт FAULT зазвичай високого рівня і замикається низьким рівнем коли струм перевищує ±15.5 А. Після того, як контакт FAULT замикається, єдиний спосіб скинути його - переключити живлення на контакті Vcc. У тестах цей модуль здатний обробляти 15 А безперервного струму без перевищення температури 50°C без додаткового охолодження розсіювання тепла друкованої плати.

Вхідний струм може бути підключений до плати у різний спосіб. Отвори з відстанню 2.54 мм, 3,5 мм та 5 мм доступні, як показано на схемі вище, для підключення роз'ємів або клемних колодок. Для сильнострумових застосувань ви можете припаяти дроти безпосередньо до отворів, які найкраще відповідають вашим дротам, або ви можете використовувати клемні роз'єми без паяння, як показано на малюнку вище. Великі наскрізні отвори підходять для гвинтів №6.

Попередження: Цей продукт призначений для використання при вимірюваній напрузі нижче 30 В. Робота з більш високими напругами може бути надзвичайно небезпечною і повинна виконуватися лише кваліфікованими фахівцями з відповідним обладнанням та захисним спорядженням.

Монтажна інформація:

Плата має два монтажні отвори. Ці монтажні отвори знаходяться на відстані 12.7 мм один від одного та призначені для гвинтів No 2.

Компоненти, що входять до комплекту постачання:

Ця плата постачається у зібраному вигляді з усіма компонентами поверхневого монтажу, а смуга контактів 5×1 з 2.54 мм контактів конектора включена, але не припаяна, як показано на малюнку нижче.

Принципова схема:

Характеристики:

 • Чутливість датчика струму: 0,090 В/А (2)
 • Мінімальна логічна напруга: 3 В
 • Максимальна логічна напруга: 5.5 В
 • Споживаний струм: 4 мА
 • Ідентифікаційне маркування:
  • Коди розробки друкованих плат: cs02b
  • Інше маркування друкованих плат: 0J7387, білий квадрат із чорним X
 • Розмір: 17.78 x 20.32 мм
 • Вага: 1.0 г (1)

Примітка:

 1. Без додаткових контактів конектора.
 2. При Vcc 3.3 В. Ця специфікація пропорційна Vcc.

Посилання:

Відгуки покупців про Датчик тока ACS711EX от -15.5A до 15.5A от Pololu

Акинфин Валерий Юрьевич (27.10.2022)

Датчики превзошли все ожидания, сервисы магазина ОК + скорость доставки

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Датчик струму ACS711EX від -15.5A до 15.5A від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard