UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu

код: USA136

pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
638 грн

в наявності

 

Купити в один клік

1
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu
 • Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Невеликий синхронний понижуючий імпульсний стабілізатор (buck) напруги, приймає вхідну напругу до 50 В і ефективно знижує її до 7,5 В. Плата має розміри всього 17.78 × 20.32 мм, але забезпечує типові максимальні безперервні вихідні струми від 2 А до 3.7 А, залежно вхідної напруги, що робить її відповідною для живлення помірних навантажень, таких як датчики або невеликі двигуни. Додатковий вхід увімкнення з точним порогом відключення може бути використаний для переведення регулятора в стан низького енергоспоживання зі споживаним струмом від 10 до 20 мкА на вольт вхідної напруги на вході VIN. Регулятор також має захист від зворотної напруги та вихідний сигнал power-good, який вказує, коли регулятор не може адекватно підтримувати вихідну напругу. Контакти мають відстань 2.54 мм, що робить цю плату сумісною зі стандартними макетними платами та перфорованими без паяння. Також є подібні перетворювачі на інші фіксовані напруги.

Код виробника: 3784, D36V28F7

Регулятори мають захист від зворотної напруги на вході до 40 В, захист від зниженого та перенапруги на виході, захист від перевантаження струмом і захист від короткого замикання. Функція теплового відключення також допомагає запобігти пошкодженню перегріву, а функція плавного пуску обмежує пусковий струм і поступово збільшує вихідну напругу при запуску.

Перетворювачі виробляються на власному заводі Pololu у Лас-Вегасі.

Основні подробиці:

 • Вхідна напруга живлення: від 8 до 50 В
 • Вихідна напруга: 7,5 В з точністю 4%
 • Типовий максимальний безперервний вихідний струм: від 2 А до 3,7 А (див. графік максимального безперервного вихідного струму нижче)
 • Типовий ККД від 85% до 95%, залежно від вхідної напруги, вихідної напруги та навантаження (див. графік ефективності нижче)
 • Частота перемикання: ~500 кгц при великих навантаженнях
 • Енергозберігаючий режим з ультразвуковим керуванням, який підвищує ефективність при малопотужному навантаженні за рахунок зниження частоти перемикання, але утримує її вище за чутний діапазон (20 кГц)
 • Типовий струм спокою від 2 до 3 мА (див. графік струму спокою нижче)
 • Включення введення з точним порогом відключення для відключення навантаження та переведення регулятора в стан з низьким енергоспоживанням, яке споживає приблизно від 10 до 20 мкА на вольт вхідної напруги на вході VIN
 • Вихід Power Good вказує, коли регулятор не може адекватно підтримувати вихідну напругу
 • Захист від зниженої напруги та перенапруги на виході
 • Функція плавного пуску обмежує пусковий струм і поступово збільшує вихідну напругу
 • Вбудований захист від зворотної напруги до 40 В, захист від перевантаження струмом і короткого замикання, відключення від перегріву
 • Компактний розмір: 17,8 мм × 20,3 мм × 8,8 мм
 • Два монтажні отвори для гвинтів #2 або M2 (гвинти в комплект не входять)

Розміщення та призначення висновків перетворювача:

Цей регулятор має шість з'єднань: Power Good (PG), enable (EN), вхідну напругу (VIN), вихідну напругу (VOUT) та два заземлюючі (GND) контакти.

Індикатор Power Good, PG, являє собою вихід з відкритим стоком, який опускається, коли вихідна напруга регулятора або піднімається більш ніж на 20% вище, або падає більш ніж на 10% нижче номінальної напруги (з гістерезисом). Для використання цього контакту потрібен зовнішній резистор, що підтягує.

Перетворювач включений за замовчуванням і може бути переведений в режим сну з низьким енергоспоживанням шляхом зниження напруги на контакті EN нижче 1,2 В і його можна знову вивести з цього стану, збільшивши напругу на EN вище 1,35 В. У споживаному струмі спокою в цьому сплячому режимі домінує струм в підтягувальному резисторі 100 кОм від ENABLE до VIN і в ланцюзі захисту від зворотної напруги, який, в сукупності, становитиме від 10 до 20 мкА на вольт на VIN. Жорсткий допуск включення дозволяє встановити точну відсічку з низьким VIN, наприклад, з виходом зовнішнього дільника напруги, що живиться від VIN, що корисно для додатків з батарейним живленням, де розрядження батареї нижче за певний поріг напруги може назавжди пошкодити її.

Вхідна напруга, VIN, живить перетворювач. Подиваемое на вхід VIN може досягати 50В. Як правило, ефективною нижньою межею VIN є VOUT плюс напруга падіння регулятора, яка змінюється приблизно лінійно в залежності від навантаження (див. нижче графіки випадання напруги в залежності від навантаження).

VOUT - це регульована вихідна напруга.

Шість з'єднань розташовані на 2.54 мм сітці для сумісності з макетними платами без паяння, роз'ємами та іншими схемами прототипування. З'єднання PG є єдиним, не розташованим уздовж краю плати. У комплект поставки регулятора входять пряма та кутова смуга конекторів 6×1 та 5х1. Один контакт прямого конектора може бути додатково відламаний і припаяний до контакту PG.

Типова ефективність:

Ефективність регулятора напруги, що визначається як (Power out) / (Power in), є важливим показником його продуктивності, особливо коли можлива проблема з часом автономної роботи або теплом.

Максимальний безперервний вихідний струм:

Максимальний вихідний струм цих регуляторів варіюється в залежності від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, потік повітря і тепловідведення. На наведеному нижче графіку показані максимальні вихідні струми, які ці регулятори можуть подавати безперервно при кімнатній температурі в нерухомому повітрі і без додаткового тепловідведення.

Під час нормальної роботи цей перетворювач може стати досить палким, щоб спалити вас. Будьте обережні при користуванні продуктом або іншими компонентами, підключеними до нього.

Струм спокою:

Струм спокою - це струм, який регулятор використовує тільки для внутрішнього споживання і графік нижче показує це для різних версій регулятора залежно від вхідної напруги. Вхід модуля EN може бути з низьким рівнем, щоб перевести плату в стан з низьким енергоспоживанням, де вона зазвичай споживає від 10 мкА до 20 мкА на вольт на VIN.

Типове падіння напруги:

Падіння напруги понижуючого регулятора є мінімальною напругою, на яку вхідна напруга повинна перевищувати цільову вихідну напругу регулятора, щоб забезпечити досягнення вихідної напруги. Наприклад, якщо стабілізатор 5 має падіння напруги 1, вхід повинен бути не менше 6, щоб забезпечити вихід 5 В. Взагалі кажучи, падіння напруги збільшується в міру збільшення вихідного струму. На наведеному нижче графіку показано випадаючу напругу для різних членів цього сімейства регуляторів:

Характеристики:

 • Мінімальна робоча напруга: 8 В (2)
 • Максимальна робоча напруга: 50 В
 • Безперервний вихідний струм: 2.6 А (3)
 • Вихідна напруга: 7.5 В
 • Захист від зворотної напруги: є (4)
 • Максимальний струм спокою: 4 мА (5)
 • Тип виходу: фіксований з напругою 7.5В
 • Розмір: 17.78 × 20.32 мм × 9 мм (1)
 • Вага: 3.3 г (1)
 • Маркування-ідентифікатор: reg24a, reg24g та 0J11946, 0J13687

Примітки:

 1. Без припаяних контактів.
 2. Залежить від напруги. Дивіться графік падіння напруги на вкладці опису для отримання додаткової інформації.
 3. Типовий безперервний вихідний струм при 36 В. Фактичний безперервний вихідний струм є функцією вхідної напруги і обмежений розсіюванням тепла. Для отримання додаткової інформації дивіться графік вихідного струму на вкладці опису.
 4. До -40 В. Підключення джерел живлення більше 40 В у зворотному напрямку може пошкодити пристрій.
 5. При увімкненні без навантаження. Може бути зменшений менше 1 мА за допомогою контакту включення.

Посилання:

Відгуки покупців про Понижающий DC-DC преобразователь 7.5В 2.6A D36V28F7 от Pololu

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Понижуючий DC-DC перетворювач 7.5В 2.6A D36V28F7 від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard