Плата розробки ESP32-C6-Zero, на базі чіпа ESP32-C6FH4 з тактовою частотою 160 МГц, Wi-Fi 6 (2.4 ГГц) та Bluetooth 5 (LE). Ця плата розробки поєднує у собі достатню обчислювальну потужність укладену в компактному розмірі (18х23.5мм). Слід зазначити можливість працювати з бездротовими мережами Wi-Fi 6 (2.4 ГГц) та Bluetooth 5 (LE). Дана плата відмінне рішення для проектів, в яких потрібна взаємодія з сучасними бездротовими мережами, швидкодія при достатній обчислювальній потужності, укладена в компактному розмірі.
Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S3R2 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Процесорним ядром плати Keyestudio ESP32 є модуль ESP32-WROOM-32D. ESP32-WROOM-32 - це універсальний модуль Wi-Fi + BT + BLE MCU з потужними функціями, який може використовуватися в мережах обробки датчиків низького енергоспоживання. Ядром цього модуля є чіп ESP32-D0WDQ6, який є масштабованим і адаптивним. Двома ядрами ЦП можна управляти індивідуально.
Цікава плата розробника на модулі ESP32. Плата цікава тим, що розроблена для продуктивної роботи інтерпретатора та додатків на MicroPython. Для цього на платі, крім стандартної установки ESP32 додані 4Мб оперативної пам'яті з інтерфейсом SPI та роз'єм для підключення microSD карти пам'яті. В контролер завантажений MicroPython та готовий до роботи. У будь-який момент його можна замінити своєю прошивкою та повернути назад, прошивши контролер за допомогою відповідної утиліти.
ESP32-C3 Type-C – плата розробника серцем якої являється мікроконтролер одноядерний ESP32-C3FH4 (32Bit RISC-V). Цей мікроконтролер має бездротову мережу WiFi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n, 802.11mc (150 Mbit) та Bluetooth 5 (LE). Головним плюсом цієї плати являється її мініатюрний розмір, всього 23 мм х 18 мм та низьке енергоспоживання (в режимі глибого сну всього 5mА). Тому її з легкістю можна інтегрувати в готове рішення інтернет речей тощо. Плата оснащена керамічною антеною. На платі розташовані кнопки Boot та Reset.
Модуль TTGO T-Display ESP32 WiFi Bluetooth з контролером ESP32, кольоровим дисплеєм і схемою зарядки та живлення від літієвого акумулятора. Дозволяє швидко зібрати макет пристрою збору, відображення та обробки інформації з датчиків. Використання контролера ESP32 і схеми зарядки дозволить зібрати автономні і портативні пристрої для яких важлива бистродія, малі розміри і мале споживання струму.
LILYGO® TTGO T-Call V1.4 SIM800L ESP32 Бездротовий модуль на мікроконтролері ESP32 та модулі мобільного зв'язку SIM800 з ними необхідною обв'язкою, достатньою для повноцінного освоєння та використання даного модуля. У складі модуля є все потрібне для автономного живлення від акумулятора. У комплекті модуль T-Call, SIM-антена, кабель для підключення акумулятора та комплект контактів.
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S2FH4 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Відладочна плата розробника ESP-DEVBOARD розроблена спеціально для установки модуля ESP32 і швидкого освоєння роботи з даним модулем. Плата надає зручний доступ до всіх GPIO портів модуля, містить всю необхідну мінімальну обв'язку для програмування модуля без застосування додаткових адаптерів.
Плата розробника ESP32-S3 з кольоровим дисплеєм 1.47-дюйма з роздільною здатністю 172×320 262 тисяч кольорів, двоядерним процесором із частотою до 240 МГц, підтримкою WiFi та Bluetooth, з кольоровим RGB-світлодіодом. ESP32-S3-LCD-1.47 – це плата розробки мікроконтролера з підтримкою WiFi 2.4 ГГц та Bluetooth BLE 5, містить флеш-пам'ять високої ємності та PSRAM. Вбудований 1,47-дюймовий РК-екран може плавно запускати програми GUI, такі як LVGL. У поєднанні з різними периферійними інтерфейсами підходить для швидкої розробки HMI та інших програм ESP32-S3.
Wi-Fi модуль ESP8266 Witty побудований на базі популярного чіпа ESP8266-12 і призначений для створення пристроїв керування та збору інформації через Wi-Fi мережу. Модульна конструкція дозволяє максимально гнучко формувати конфігурацію кінцевого пристрою. Як мінімальне оснащення пропонуються змонтовані на модулі датчик освітленості та RGB світлодіод. Живити модуль можна як через microUSB роз'єм (5В), так і безпосередньо від джерела живлення 3.3В.
Wi-Fi модуль ESP-07 є покращеною версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12E і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. Так само особливістю цього модуля є більш економічна робота в активному режимі і ультранизьким споживання в сплячому режимі та режимі очікування. На модулі виведені для користувача виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і всі виводи чіпа розведені на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетну плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun ESP8266 Thing став справжнім проривом для ESP8266 WiFi SoC - провідної платформи для Інтернет речей (IoT) або WiFi-проектів, пов'язаних з бездротовим доступом до Інтернету. Недорогий і простий у використанні, з простою інтеграцією в Arduino IDE, яка може бути досягнута протягом декількох кроків. Конструкція дозволяє просто і зручно проводити макетування на безпаечних макетних платах, використовуючи таку "смакоту" як зарядний пристрій для LiPo батарей, стабілізатор живлення, і інші допоміжні схеми.
NodeMCU * (Amica) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який представляє собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проектувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і все виведення чіпа розведене на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетную плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів NODEMCU ESP8266.Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 5В з 6-12В, що дозволяє для живлення пристрою використовувати широкий спектр джерел живлення з роз'ємом 2.1 х 5.5 мм.
SparkFun Thing Plus - (ESP32 WROOM) - це плата розробника на базі потужного мікроконтролера ESP32 - D0WDQ6 з підтримкою бездротової мережі Wi-Fi та Bluetooth. Плата входити в екосистему Feather (власна розробка SparkFun) яка складається з різноманітних плат розробки, датчиків та плат розширення. Також вся екосистема підтримує SparkFun Qwiic Connect System. Таким чином SparkFun Thing Plus - (ESP32 WROOM) ідеально підходить для створення інтернету речей різної складності.
Плата-адаптер предназначена для быстрого макетирования устройств на новейшем микромодуле ESP-32S. Плата предоставляет удобный доступ ко всем контактам микромодуля. Дополнительно установлены кнопки сброса и загрузки. Адаптер поставляется с коннекторами и кнопками в комплекте.
Используется для удобства использования микромодулей семейства ESP8266. Адаптер позволяет комфортно работать с Wi-Fi модулями на беспаечной макетной плате.
Внимание! Для модулей ESP-12 данный адаптер подходит, но площадки для пайки торцевой части контактов модуля не предусмотрены.
Модуль розробника DEVKITV1 30-pin побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному поєднанні Wi-Fi + BT + BLE модулем від компанії Espressif, призначеним для широкого спектра застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрана вся необхідна мінімальна периферія, достатня для швидкого і комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Просунута плата розробника на мікроконтролері Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модулі ESP8266 з 4Mb пам'яті програм від Keyestudio та USB роз'ємом Type-C. Обидва контролери можуть працювати як спільно і абсолютно незалежно друг від друга. Режим взаємодії контролерів встановлюється мікроперемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Це універсальна плата розробки WIFI плюс Bluetooth на базі ESP32 інтегрована з модулем ESP32-WROOM-32 і сумісна з Arduino. Він має датчик Холла, високошвидкісний SDIO/SPI, UART, I2S та I2C. Крім того, він оснащений операційною системою freeRTOS, яка цілком підходить для Інтернету речей та розумного будинку.
Модуль контролера на базі LoRa модему SX1276 і WI-FI мікроконтролера ESP32 з OLED дисплеєм. Робоча частота модему LoRa 868 мГц при чутливості до -148dBm і вихідної потужності передавача +20dBm, забезпечує високу надійність передачі даних і велику відстань стійкого зв'язку. На борту контролера встановлено 4Mбайт пам'яті програм, Wi-Fi антена, 0,96" OLED дисплей, схема підключення літієвої батареї, схема зарядки, інтерфейс резервної батареї, 9102F конвертер USB-UART для програмування і передачі даних між комп'ютером і ESP32. Модуль ідеальний для легкої і швидкої розробки додатків в середовищі розробки ArduinoIDE. Робоча напруга модуля від 3,3 В до 7 В.
Зовнішня антена 2.4GHz SMA-Plug IPX для таких модулів як ESP8266 та подібних, на яких передбачено підключення з роз'ємом IPEX (UFL). Використання антен значно підвищує радіус дії передавача модуля.
Pico-ESP8266 - це модуль розширення Wi-Fi, розроблений для Raspberry Pi Pico, яким можна керувати за допомогою команди UART AT і який підтримує протокол зв'язку TCP/UDP. Це просте рішення для використання функцій Wi-Fi для Raspberry Pi Pico, що підходить для різних комунікаційних проектів IoT.
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Модуль розробника LuaNode32 Type-C побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Плата розробника, на якій інтегровано класичний контролер Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так і абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Даний пристрій – прекрасне поєднання ємного автономного джерела живлення, зарядного пристрою до нього, продуктивного мікроконтролера ESP32 з функціями бездротового доступу до мережі Wi-Fi і Bluetooth і економічного контрастного OLED дисплея. Використання 3000 мА*ч акумулятора забезпечує мінімум 17 годин автономної роботи пристрою. Застосування можливостей енергозбереження дозволить багаторазово збільшити цей час. На платі встановлено два світлодіоди, индицируют роботу зарядного пристрою: червоний - процес зарядки, зелений - закінчення зарядки. Так само встановлений для користувача світлодіод, підключений до порту GPIO16 мікроконтролера.
ESP32-S2 Mini 4MB - невеликий продуктивний модуль на базі мікроконтролера ESP32-S2FN4R2 WIFI IC, що працює на частоті 240MHz. Модуль має невеликі розміри (34.3мм x 25.5мм x 23.6мм) та містить 4 МБ флеш-пам'яті та 2 МБ оперативної пам'яті. Даний модуль буде гідним кандидатом для побудови малогабаритних пристроїв із бездротовим зв'язком.
ESP32 -S3-SIM7670G-4G - це багатофункціональна і високопродуктивна плата розробки мікроконтролера, розроблена Waveshare, з вбудованим модулем зв'язку SIM7670G 4G, вбудованим інтерфейсом камери серії OV, слотом для карти TF, кольоровим світлодіодом RGB, тримачем 8 входить), ІС вимірювання напруги батареї, інтерфейс зарядки сонячної панелі та іншими периферійними пристроями. Використовує чіп ESP32-S3R2, який поєднує малопотужний WiFi і BLE 5.0, вбудовану зовнішню флеш-пам'ять об'ємом 16 МБ та PSRAM об'ємом 2 МБ, вбудований апаратний прискорювач шифрування, генератор випадкових чисел, HMAC та модуль цифрового підпису для відповідності вимогам. Оснащений модулем зв'язку SIM7670G Cat-1 4G для підключення до мобільної мережі та відповідності вимогам низького енергоспоживання IoT, мобільних пристроїв, зовнішнього моніторингу, розумного будинку та інших програм.
Плата розробника "все-в-одному" на Wi-Fi модулі IOT ESP8266 із вбудованим USB конвертером та зарядним пристроєм для LiPo акумулятора. Контролер WiFi модуля ESP8266 працює на частоті 80 МГц та живиться від джерела 3.3В. Мікроконтролер містить чіп Tensilica для повної підтримки Wi-Fi стека. Модуль можна програмувати з середовища Arduino IDE, використовуючи ядро для "Інтернет речей". Програмне забезпечення завантажується в модуль через USB підключення, Для цього на платі встановлено CP2104 USB-UART конвертер.