Модуль DC/DC перетворювача HX1314 - замiна LM7805 (Step-Down, вхідна напруга від 5.5 до 32В, вихідна напруга 5В з максимальним струмом 1A). Цей компактний модуль понижуючого перетворювача (step-down) на базі мікросхеми HX1314 - ефективна та практична альтернатива популярним лінійним стабілізаторам серії L78xx, зокрема LM7805. Ідеально підходить, коли потрібно знизити напругу з широкого діапазону (від 5.5 до 32В) до стабільних 5В, з максимальним струмом до 1А, з мінімальними втратами та нагрівом.
Понижуючий перетворювач напруги на мікросхемі XL4015 з регулюваннями вихідної напруги і максимальним вихідним струмом до 5А. Перетворювач має захист від короткого замикання навантаження при спрацьовуванні якої знижується частота перетворення зі 180КГц до 48КГц.
Понижуючий конвертер постійного струму, діапазон напруг на вході 4.75 – 24 В, на виході 0.93 – 18 В (обов'язкова умова: вхідна напруга має бути вище вихідної не менше ніж на 2 В).
Потужний і надійний перетворювач напруги з вхідної напруги від 9 до 35В в стабілізовану 5В з максимальним струмом до 5А. При максимальному вихідному струмі може знадобитися додаткове активне охолодження перетворювача. Модуль перетворювача відмінно підходить для живлення різної 5В електроніки в автомобілях з напругою бортової мережі 12В і 24В, а також зарядки мобільних пристроїв.
Модуль B560C — це високоякісний понижуючий (Buck) перетворювач напруги, розроблений для живлення чутливої електроніки. Завдяки унікальній схемі фільтрації, він забезпечує неймовірно чистий вихідний сигнал із рівнем пульсацій всього 3 мВ, що робить його ідеальним вибором для аудіопристроїв, вимірювальної техніки та радіомодулів. Підтримує роботу від 5 В до 60 В, що дозволяє використовувати його в системах 12В, 24В, 36В та 48В.
Самий найпотужніший серед мініатюрних понижуючих перетворювачів DC Mini560 напруги на 3.3В. Має відмінний ККД і функціями відправляється відключення живлення і можливості відключення світлодіода індикації живлення. Перетворювач чудово справляється зі струмом навантаження в 4А без додаткового охолодження, але для струму 5А потрібне застосування додаткового охолодження, наприклад, невеликим вентилятором.
Даний модуль є понижувальним перетворювачем DC-DC, який перетворює значення вихідної напруги в доступному діапазоні від 1,2 до 36 В. Також за допомогою модуля можна встановити значення струму навантаження.
Понижуючий перетворювач напруги з 8-25В до 5.2В з двома USB роз'ємами і максимальним вихідним струмом до 8А. Висока якість компонентів і монтажу дозволило досягти максимального вихідного струму при дуже малих розмірах перетворювача. Перетворювач відмінно підходить для використання з живленням від бортової мережі автомобіля 12В або 24В.
Понижуючий перетворювач напруги на мікросхемі XL4015 з регулюваннями вихідної напруги і обмеження струму і максимальним вихідним струмом до 5А. Перетворювач ідеально підходить для побудови зарядних пристроїв літієвих акумуляторів. Перетворювач має захист від короткого замикання навантаження при спрацьовуванні якої знижується частота перетворення зі 180КГц до 48КГц.
Дуже цікавий модуль понижуючого перетворювача, що перетворює вхідну напругу від 6,5 до 40В в стабільні вихідні 5В з максимальним струмом до 2А. Модуль цікавий тим, що за сумісництвом може виконувати функції вольтметра напруги від 4,5 до 40В.
Понижуючий перетворювач напруги з 6-40В до 5В на LM2596S з двома USB роз'ємами і максимальним вихідним струмом до 3А. Висока якість компонентів і монтажу дозволило досягти максимального вихідного струму при дуже малих розмірах перетворювача. Перетворювач відмінно підходить для використання від бортової мережі автомобіля 12В або 24В.
Понижуючий перетворювач напруги на мікросхемі LM2596HVS з регулюваннями вихідної напруги і обмеження струму і максимальним вихідним струмом до 3А. Перетворювач ідеально підходить для побудови зарядних пристроїв літієвих акумуляторів.
Знижувальний перетворювач з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC та управління вихідною напругою PD. Відмінне рішення для побудови зарядних пристроїв та блоків резервного живлення для портативних пристроїв.
Понижуючий перетворювач з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC та управління вихідною напругою PD. Відмінне рішення для побудови зарядних пристроїв та блоків резервного живлення для портативних пристроїв.
Високоефективний універсальний регульований понижуючий перетворювач напруги з можливістю регулювання напруги і індикації максимального вихідного струму і напруги закінчення зарядки (якщо перетворювач використовується для зарядки акумуляторів).
Понижуючий регульований перетворювач призначений для зниження напруги живлення з малими втратами. Перетворювач має значний запас потужності для повного використання якого, вимагається або заміна радіатора на більший і / або примусовий обдув радіатора кулером. Вхідна напруга повинна перевищувати вихідну мінімум на 2,5-3В.
Понижуючий перетворювач постійної напруги на мікросхемі LM2596S з вбудованим вольтметром, що дозволяє з високою точністю вимірювати значення виставленої вихідної напруги. Для забезпечення високої точності вимірювання передбачений режим калібрування вольтметра. Досяжна точність вимірювання напруги ± 0.05В в діапазоні від 0В до 40В. Калібрування рекомендується проводити при вихідній напрузі 4,5 В і вище.
Модуль дозволяє регулювати швидкість обороту вентилятора шляхом обмеження поданого на нього струму. Є можливість повністю вимкнути вентилятор. Вхідна напруга 3.25-15В.
Регульований DC-DC перетворювач 20Вт з цифровим дисплеєм. Він заснований на стабілізаторі напруги LM2596 3A і працює при вхідній напрузі від 4 В до 40 В постійного струму з вихідною напругою від 1,25 до 40 В з точністю ± 0,05 В. На звичайному конвертері немає дисплея і Вам доводиться вимірювати вихідну напругу вручну за допомогою мультиметра, який може бути повільним і неефективним. Цей перетворювач має дисплей зі зчитуванням вихідної напруги, інтегрованим прямо в плату. Ви можете змінити вихідну напругу, відрегулювати його потенціометром, який також інтегрований в плату.