Каталог
|
Автополив2022-12-19 Все статьи →Сьогодні я вам покажу як зробити автополив рослин за допомогою Arduino, яке я замовив на даному сайті. У цьому проекті мені знадобилися ще такі комплектуючі: датчик вологості грунту, помпа, перемички. Я приємно вражений якістю цих компонентів. Вони прості у використанні та легко опановуються у роботі. Хочу поділитися тим, що в мене вийшло. Давайте почнемо!! Треба підключити все по цій схемі: 1.Помпа. 2.Цифровий датчик вологості грунту. 3.Arduino. Завантаж в Arduino цей код: int data = 4 ; //пін датчику int motor = 7; //пін помпи void setup() { pinMode(motor, OUTPUT); //підкючаємо помпу pinMode(data, INPUT); //підключаємо датчик } void loop() { bool val = digitalRead(data); //зчитуємо дані з датчика digitalWrite(motor, val); //вмикаємо помпу } І в тебе все вийде!!! Дякую за увагу!!
Благодарим Вас за обращение! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Ільяс початківець
05.09.2024 21:45:05
Добрий день, я спробував ввести програму в TINKERCAD і в мене пішло все на виворіт. "помпа" водою поливає коли дуже волого, а не поливає, коли сухо. Що це за каламбур?
Олександр
10.05.2023 00:22:22
Не можна підключати двигун до контролера напряму, потрібен драйвер або ключ на біполярному чи польовому транзисторі.
Кирилл
29.12.2022 11:47:50
Считаю, что вместо отладочной платы гораздо проще, компактнее и дешевле использовать полевой транзистор.
Назар
20.12.2022 16:27:53
Підключення помпи до мікроконтролера таким шляхом не є правильним. Не рекомендується перевищувати значення струму для піна мікроконтролера більше за 20мА. Більшість помп з колекторним мотором споживають куди більше. Навіть якщо це й буде працювати, то скоріш за все не довго. Необхідно використовувати транзисторний ключ, або драйвер. Для реалізації данного алгоритму, я вважаю, мікроконтролер взагалі не потрібен, адже датчик вологості має компаратор, який видає цифрові 1 або 0, подавати які можна на той же драйвер або базу (затвор) транзистора.
|