|
Каталог
|
Регулятор хода (ESC) Readytosky 40A для безщеточных двигателей используемых в мультикоптерах и других радиоуправляемых моделях. Максимальный ток 40А (в пиках до 55А). Встроенный стабилизатор питания (BEC) 5В/3А. Заточен под модели типа HJ MWC X-Mode, но также можно использовать для других моделей. Поддерживаются платой APM 2.х. Характеристики:
Отзывы покупателей про Регулятор оборотов Brushless ESC 40A 2-4S BEC Valerii (11.07.2025) Підскажіть будь-ласка, там написано що є захист від перегріву, але не зрозуміло як його використовувати, або хоча б виводити повідомлення? У мене знайомий вже декілька штук спалив, інколи його, інколи двигун, я не такий багатий щоб палити їх пачками поки не зрозумієш чому і як це відбувається. Ответитьadmin (11.07.2025) Доброго дня. Захист реалізован на датчику температури який знаходиться в мк. І коли перегрівається плата то тоді він спрацьовує. Но є нюанс. Якщо силова частина перегріта а плата з мк ні, то захист не спрацює. ОтветитьАндреєв Денис (14.03.2024) Підкажіть будь ласка як можна налаштувати параметри цього регулятора? У мене в парі з мотором SunnySky X2207-14 KV:2100 і гвинтом 6040 при 100% газу починається щось схоже на "пропуск кроків" на кроковому двигуні. Напруга батареї 16,4 В. Ответитьadmin (15.03.2024) Можливо не вистачає потужності мотора. Спробуйте встановити меньший пропелер або запустити двигун без нього. ОтветитьАндреєв Денис (20.03.2024) Судячи з цього відео https://youtu.be/r6rOOvEE160?si=1uoi2_wSxc0R6RyF мотор має нормально себе почувати навіть з гвинтом 6045 і давати більше кілограма тяги. Тому я схильний вважати що проблема саме в регуляторі. Був би дуже вдячний за мануал на нього або будь яку інформацію про його налаштування якщо взагалі є така можливість з цим регулятором. ОтветитьМикола (18.02.2023) Доброго дня. Чи підійде цей регулятор для мотора EMAX RS2205-2300kv. якщо вони живляться від акумулятора 3s 11.1В. Я просто знайшов інформацію, що ці мотори при живлення від 3s мають максимальну нагрузку по току 21А. То можна взяти і такі регклятори чи все ж краще буде 30А? Сергій (11.01.2023) Доброго дня. admin (12.01.2023) Якщо він пропрацював кілька годин - це, більш ймовірно, питання охолодження ніж напруги живлення... ОтветитьМаслянинов Виталий Леонидович (01.08.2022) Норм регуляторы, хорошо собраны. Valerii (11.07.2025) Мабуть це менша проблема знайти, ніж зрозуміти чому вони горять: Вадим (26.06.2020) Регулятор порадовал схемотехникой. В качестве драйвера ключей fd6288. Это неплохой драйвер с током порядка 1.5 Ампера. Ключи открывает быстро. Кстати также установлено по два ключа в мосту. ОтветитьСергей (19.06.2020) Спасибо Arduino.ua за оперативность, но все же меня ждали две неприятные неожиданности при получении: Петр (13.05.2020) Каким образом войти в звуковое меню настройки "по пикам" ? Традиционный вариант : Стик "газа" в максимум и подача питания на регулятор в паре с приемником и мотором - результата не дает !!! Аппаратура, приемники и мотор с другими регуляторами - проверены ! Ответитьadmin (15.05.2020) В отличии от предыдущих партий регуляторов в последних данная функция недоступна. ОтветитьДмитро (23.02.2023) Доброго дня, підкажіть будь ласка - в описі до товару є три режими старту, то як можна їх змінити. Яким чином, бо звукове меню параметрів у цьому регуляторі відсутнє. ОтветитьНаписать отзыв: Есть вопросы по "Регулятор оборотов Brushless ESC 40A 2-4S BEC" ? Также рекомендуем ознакомиться:
Дорогие друзья! Мы стараемся держать на сайте информацию про наличие товаров и цены на них в АКТУАЛЬНОМ состоянии. Корректировки происходят постоянно. Если вы находите цену на товар завышенной, напишите нам про это с указанием ссылки на товар. Мы рассмотрим письмо и или обоснуем цену, или подкорректируем ее. Ассортимент магазина очень большой и иногда бывают ошибки в ценообразовании, особенно при скачках курса доллара. Благодарим за понимание.
|

