UA RU
Мобильная версия Гарантийные условия Співпраця
Обратная связь Карта сайта
0 0
График работы магазина:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
Каталог
Напиши статью и получи скидку!

"Я твій перший робот, малюче". Ігор Хомин.

код: KNG177

Дополнительные категории товара: Прочее
Зроблено в Україні
 • Доставка по Украине
  Мы отправляем заказы "Новой Почтой" по Украине. Также возможен самовывоз из нашего магазина
 • 6 месяцев гарантии

  Мы даем гарантию на любой товар приобретенный в нашем магазине:

  6 месяцев на товары, кроме батареек и аккумуляторов

  14 дней на батарейки и аккумуляторы

  В случае наступления гарантийного случая товар бесплатно ремонтируется, меняется на аналогичный или возвращается полная сумма его стоимости

  Внимательно ознакомьтесь с условиями гарантии
 • Проконсультируем до и после продажи.
  Вы можете задавать вопросы письменно по e-mail или по контактным телефонам нашего магазина
149 грн

в наличии

 

Купить в один клик

4
голосовать
Нашли дешевле?
 • Описание
 • Отзывы (7)
 • Задать вопрос

Друкована, повністю кольорова книжка для дітей будь-якого віку (7 і більше років). Можливість для молодих людей навчитися програмуванню та роботобудуванню, а також зрозуміти, що самоосвіта – це шлях до фінансової незалежності у майбутньому! STEAM-освіта – цьому підтвердження! Це новий напрям розвитку дітей у світі, який активно розвивається і в Україні. Докладно у цій книжці. Це перше видання де я намагався стисло надати знання програмування та роботобудування. Буду радий принести користь для ваших дітей. Певна річ, на початкових етапах ознайомлення, потрібна допомога батьків, дідусів, бабусь. Успіху.

Навіщо людина народжується у цьому фізичному світі? Для чого ми даємо життя нашим дітям та внукам? Чому ми усі народжуємося в конкретно обраній країні, нації, сім’ї? Це ті риторичні запитання на які тільки сама людина може знайти відповіді, якщо забажає! Якщо ж ви хочете почути мою відповідь — вона наступна: отримання досвіду життя у фізичному вимірі для своєї душі та духу, а також подальшого розвитку нашого Вищого Я у інших вимірах Всесвіту!

Я недаремно поставив вам ці запитання, шановні батьки, бабусі та дідусі, наші діти та внуки до певного часу та відповідного віку не можуть знати відповіді на них. Ви ж, маючи реальний досвід фізичного життя, можете докоряти мені, що окрім роздумів про інші виміри Всесвіту потрібно нагодувати та виховати майбутніх мислителів уже зараз!!! І я цілком з вами згоден!!! Тому і пропоную вам разом подумати над майбутнім з своїми чадами!

У плані роботи над цим проєктом, як бачите, я намагаюся залучати учнів шкіл різного віку! Роблю це свідомо тому, що вважаю сучасних молодих людей поколінням, яке повинне зробити колосальний крок (стрибок) у економічному розвитку нашої країни. Ваше, моє покоління повинні їм у цьому допомогти. Повірте, я ставлюся до цього не тільки як до гарних слів. Мною не керує тільки єдине бажання отримати дохід з людей, які прийдуть до мене за знаннями. Людина, яка займалася бізнесом, з давніх часів вважалася лідером, рушієм прогресу, була непересічною особистістю. Тому ваше благословення, як батьків, а також вибір дитини іти шляхом бізнесмена — принесе свої плоди у майбутньому!

Характеристики:

 • Автор: Ігор Хомин
 • Категориія: Робототехніка
 • Рік: 2021
 • Сторінок: 37
 • Формат: 145х205 мм
 • Обкладинка : М'яка
 • Мова: Українська
 • Ілюстрації: З ілюстраціями

Отзывы покупателей про "Я твій перший робот, малюче". Ігор Хомин.

Ігор (05.10.2023)

Шановні друзі! З декількох коментарів людей, які придбали мою книжку "Я твій перший робот, малюче", я зробив висновок, що дописувачі недостатньо заглибилися у внутрішній зміст написаного! Напевне є і моя вина у тому, що я намагався нестандартно подати матеріал, щоби виникали запитання у людини (дитини) і вона розмірковувала та шукала відповіді на отриману інформацію. Тому дозволю собі пояснити застосовуючи аналогію:
1. Уявіть собі, що ваше фізичне тіло - компʼютер, а ваша Душа - програмне забезпечення, яке керує цим фізичним компʼютером. Але будь-яка програма повинна бути записана через код і запущена для виконання... Ким і як? Написана програма Творцем Всесвіту через код ДНК, а запускає програмне забезпечення до виконання - ваш Дух (не ображайтеся та таке порівняння - намагаюся простіше пояснити чому наголошую на Сакральній Геометрії Творця)! Надіюся ви чули вислів - "людина-овоч"? Дух вимкнув програми вищого рівня - фізичне тіло не придатне до повноцінного життя, на жаль.
2. А тепер прийміть до уваги, що ваші діти є маленькими творцями, які вчаться творити наслідуючи Творця Всесвіту. І цей їх робот, який вони зуміють (або самі, або ж з вашою допомогою)надрукувати, скласти уже є фізичним творінням, але мертвою формаю! Потрібна "душа компʼютера" - вміння написати алгоритм програми та через мову програмування передати код на виконання "духу компʼютера". Тоді форма робота "оживе"! Ось такий захований зміст є у даній книжці. Успіху у пізнанні. Автор.

Ответить

Артем (03.10.2023)

Книжка на перший погляд здається посібником з робототехніки для дітей, але насправді вона не зовсім про це. З робототехніки тут є хіба набір посилань і скріншотів пов''язаних сайтів, дрібка загальної інформації причому все це дуже сильно пересипано дуже, дуже специфічними поглядами автора. Ну, наприклад, розділ де він розповідає про байти і біти називається Сакральна Геометрія Творці. З нього ви дізнаєтесь, що ми живемо в тривимірному просторі, а є ще четвертий вимір — внутрішній світ людини. Дізнаєтесь про Закон Трьох, сакральне число 7 і що "у Сакральній Геометрії Творець Всесвіту застосовує прямі та ввігнуті, випуклі, сферичні лінії". І це не якійсь уривок, такого там багато на кожній сторінці окрім тих, де розміщені ілюстрації. Великі літери, виділення шрифтами, підкреслення і дуже багато знаків оклику.

Ответить

Ігор (04.10.2023)

Доброго вечора, пане Артеме. Дозвольте, відреагувати на Ваш коментар.

Книжка на перший погляд здається посібником з робототехніки для дітей, але насправді вона не зовсім про це (дальше по тексту)...

Так, дійсно, вона не тільки про роботів. Якщо Ви уважно прочитали я намагаюся акцентувати увагу на STEAM-освіті. Це новий напрям в усьому світі за останнє десятиліття, а також даному напрямку приділяється увага і вчителями України. Сенс у тому, що дитина вчиться застосовувати отримані знання зразу ж практично не чекаючи, наприклад - закінчення школи!

А також і про започаткування свого бізнесу, якщо молода людина цього захоче...
А також і про духовний розвиток (тому що духовність це не тільки ходіння до церкви, щоби віддати десятину, не замислюючись, що вміння спілкуватися, вміння одягатися, вміння бути патріотом своєї країни, поважати свою націю - це усе теж духовність...)

Сакральна Геометрія Творця - це про форму (є посилання на книжку Друнвало Мельхіседека "Квітка Життя - раджу почитати, а дитина почитає пізніше, маю надію з Вашою допомогою). Ще раз наголошую - ФІЗИЧНА ФОРМА (І НЕ ТІЛЬКИ) за допомогою якої ТВОРЕЦЬ ВСЕСВІТУ (Абсолют, Бог, Господь - імен багато)створив нас і будь-яку форму на планеті Земля!

Дозвольте запитати, як створити форму робота, наприклад у програмі Blender (це розробка 3D-моделі для цього ж робота) не розуміючи, що є крапка, лінія, площина, куб - Платонові тіла? З цього і складається робот, і як би дивно це не звучало з прямих та кривих ліній. Подумайте. А на підході квантові комп''ютери... А як програмувати цього робота? Тільки одне прочитання книжки з першого разу миттєвого результату не надасть - це шлях дитини(людини)можливо на все життя? Певна річ, якщо цього забажає.

Тому і звернувся до вас - батьків, щоби допомогли своїм дітям зрузуміти. А також і самим повчитися, без образ.

Біти, байти, кілобайти, мегабайти, гігабайти і т.д. - це одиниці виміру інформації. У нашій фізичній формі також присутній об''єм інформації у клітинах, коді ДНК, органах, яка ВИМІРЮЄТЬСЯ уже терабайтами та петабайтами!

Багато знаків оклику, підкреслення, виділення - щоби привернути Вашу увагу - це важливо, якщо людина захоче знати.

Ответить

Ivan (30.09.2023)

Не рокомендую для дітей брати. Книга є каталогом де є тема і інтернет посилання . Це не для навчання, не для хаохочування.

Ответить

Ігор (04.10.2023)

Пане Іване, вітаю. Дозволю собі відреагувати на Ваш коментар. "Не рекомендую брати для дітей..."

Ця книжка для САМООСВІТИ. Я на цьому наголошую. Якщо перейти за посиланнями - збудуєте робота, який на обкладинці книжки.

Після 2000 року формується шоста раса людей. Ми усі, а тим більше наші діти та внуки, є вже учасниками цього процесу. Потік інформації шалений! Комп''ютерні технології розвиваються у геометричній прогресії, але більшість дітей (та й дорослих людей) уже готові до цього. Не поспішайте з висновками! Можливо саме Вашій дитині (або ж і Вам також) буде потрібна інформація, яка надана через книжку, трішки пізніше? Чомусь Ви купили її? До речі, дякую за придбання та прочитання. Успіху. Автор.

Ответить

Ivan (14.10.2023)

Пане Ігор. Ваший продукт не призначиний для заохочування, передачі знань, чи навіть формування лінійної логіки у малечі. Тим паче для самостійного навчання. Ваший продукт приховує трохи інші мотиви.
А те що ви хихочите з того що всеж купив. То я вказав перед цим що НЕРЕКОМЕНДУЮ.

Ответить

Ivan (30.09.2023)

Не рекомендую книгу. Ця книга це лиш посилання на інші ресурси а деякі розділи не зрозуміло що вчать.

Ответить

Написать отзыв:

Фото:

Есть вопросы по ""Я твій перший робот, малюче". Ігор Хомин." ?

Также рекомендуем ознакомиться:

Дорогие друзья! Мы стараемся держать на сайте информацию про наличие товаров и цены на них в АКТУАЛЬНОМ состоянии. Корректировки происходят постоянно. Если вы находите цену на товар завышенной, напишите нам про это с указанием ссылки на товар. Мы рассмотрим письмо и или обоснуем цену, или подкорректируем ее. Ассортимент магазина очень большой и иногда бывают ошибки в ценообразовании, особенно при скачках курса доллара. Благодарим за понимание.
оплата картами Visa и MasterCard