Вітаємо з Новим роком! Магазин вихідний 7 січня, всі замовлення будуть оброблені 8.01
(098) 067-12-26 Киевстар (098) 067-12-26   Киевстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
График работы магазина:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
г. Киев, ул. Васильковская, 30
ст.м. "Васильковская"
Каталог

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы

Desktop-NRF

Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных,

Керування Raspberry Pi через Telegram

В цій статті я розповім як можна легко і швидко підключити Raspberry до телеграму та керувати нею з любого місця де є доступ до інтернету.

Програмне «покращення» Arduino UNO до двоядерної плати

У статті описано спосіб встановлення альтернативного завантажувача, який дозволяє програмувати другий мікроконтролер ATmega16U2 на платі Arduino UNO, перетворюючи її на «двопроцесорну» плату з апаратною підтримкою USB, що відкриває деякі можливості,

Sudo - настройка прав доступа

В любой операционной системе всегда уделяется особое внимание ”правам доступа“, ведь от их реализации непосредственно зависит безопасность всей системы в целом. Хотя это касается не только ОС, но и любых программных и аппаратных продуктов. OC GNU/Linux в
Напиши статью и получи скидку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/

Створення робота, який їздить по лінії

2021-10-06

Все статьи →

При створенні будь-якого робота, потрібно встановити: датчики (показання яких, буде зчитувати робот), керуючі модулі (для виведення результатів роботи) та скетч (це алгоритм за яким повинен працювати робот). У нашому випадку, ми оснащуємо машину, цифровими датчиками лінії, а в ролі керуючих модулів виступатимуть два мікродвигуни з колесами на валах.

Для побудови робота знадобиться:

Для початку потрібно зробити платформу на якій все буде кріпитись. Може бути будь-якої форми. Головне, щоб вона вміщала всі компоненти. Наступний крок зробити мотораму, моя зроблена зі смужки листового металу 1мм зігнута в обох кінцях під 90°. В ньому зроблені два отвори 4мм для валів двигунів, чотири отвори 1мм для кріплення двигунів (гвинти можна взяти з непотрібного телефону).

Ось як на фото.

Моторама до платформи закріплена за допомогою двох 3мм гвинтів. Для надійності стягнуто хомутами.

Для кріплення датчиків потрібно зробити отвори 3мм, та затягнути гвинтами. Також для стійкості робота потрібно закріпити кулькове колесо. Закріплюємо так, щоб датчики могли визначити лінію (для цього потрібно приклеїти на відстані до платформи)

Ардуіно і відсік для акумуляторів можна закріпити за допомогою двосторонньої клейкої стрічки драйвер двигунів кріпиться за допомогою двох-чотирьох 3мм гвинтів.

Закріпивши всі елементи паяємо все по схемі

щось подібне має вийти

Перевіривши схему на працездатність можна приступати до програмної частини ось код для Arduino IDE з простим алгоритмом, який підходить для першого запуску.

Перевіривши, що все працює добре, можна розробляти кращі алгоритми для коду. Тепер маючи робоплатформу можна практикувати програмування і розробляти дивовижні алгоритми для швидкісного проходження траси.

Завантаження до проекту:

Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Благодарим Вас за обращение! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Пока нет отзывов на эту статью.
оплата картами Visa и MasterCard