|
Каталог
|
Модуль MH-CD42 для заряда/разряда литиевых батарей (5В/2А) с индикацией остатка заряда. Характеристики:
Ссылки: Отзывы покупателей про Модуль заряда разряда Li-Ion 1S аккумуляторов 5В/2А MH-CD42 Сергій (09.11.2025) Хороша плата. Підключив до неї usb паяльник, тягне без просадок. Замкнув вихід плати, вона не згоріла, спрацював захист. Підключив до неї MT3608, і налаштував її на 20 вольт для світлодіодної стрічки 24В, працює (мені для роботи потрібно перевіряти монтаж стрічок, щоб не носить блок живлення). Замкнув на виході MT3608, також спрацював захист. ОтветитьАртем (07.06.2024) Плата понравилась. Олександр (10.04.2024) Є якісь методи змусити цей модуль працювати постійно, щоб він не засинав при малому навантаженні? Ответитьadmin (11.04.2024) Доброго дня. Напишіть нам лист на пошту з описом ситуації, спробуємо допомогти. ОтветитьОлександр (15.04.2024) Та ситуація не дуже складна. Купив цей модуль для живлення ESP32, а він при вимкненому Wi-Fi споживає 40-50 мА. Цей модуль йде в сон якщо споживання на виході менше 100 мА. Як модуль PowerBank працює гарно, а от для живлення мікроконтролерів - не дуже ОтветитьДмитрий (12.07.2024) Там есть резистор но 0.5 ома его нужно увеличить где-то до 5 0м. Должно снизиться. Кір (03.03.2024) Кілька разів замовляв але остання партія якась дивна - не реагує на увімкнення навантаження - лише кнопкою вмикається. Константин (25.10.2023) Подскажите как сделать на выходе этого модуля 3В для питания светодиодной настольной лампы? Какой резистор заменить на какой номинал или какой переменный впаять вместо штатного? Модуль интересен для эксплуатации настольной лампы и от сети и от аккумов на случай отключения электроэнергии. Ответитьadmin (26.10.2023) Доброго дня. Це модуль заряду для акумуляторів, якщо вам треба якусь фіксовану напругу, то можете розглянути понижуючі або підвищуючи модулі. ОтветитьОлександр (12.08.2023) Прошу пояснити щодо цього модуля. По зарядці питань нема і індикатор заряду дуже допомагає. А ось з розрядкою дещо цікавіше - на виході з модуля стабільні 5В лише деякий час, після нажиму на кнопку. При цьому загоряється індикатор батареї. Після секунд 30 все гасне (індикатор заряду) і на виході модуля не більше 2.33В. Юрій (12.07.2023) Чи є в цьому модулі схема захисту аккумулятора? Чи потрібно додатковий модуль типу https://arduino.ua/prod4588-plata-zashhiti-akkymylyatora-1s-li-ion-3a-18650-1sht-s-lepestkami. Ответитьadmin (13.07.2023) Так, цей модуль має захист від перезаряду акумулятора, а також OCP/OVP/SCP/OTP. ОтветитьDmytro (10.12.2025) Ця плата не має окремої схеми захисту акумулятора! Є захисні функції вбудовані в мікросхему. Але цього може бути недостатньо. Мікросхеми IP5306 широко використовуються в павербанках, і у них на платі завжди є окремий захист (BMS). Типовий вихід з ладу цих мікросхем - пробиття нижнього ключа - КЗ виходу на землю, фактично КЗ батареї. Якби не зовнішній захист, могла бути пожежа. Це мій особистий досвід. Тому дуже раджу підключати батарею з додатковим захистом. ОтветитьДмитро (09.02.2023) Не захотів видавати на зарядку більше 1А, але це може бути біда кабелю, що туди підпаяв. Інший поки не пробував ОтветитьНаписать отзыв: Есть вопросы по "Модуль заряда разряда Li-Ion 1S аккумуляторов 5В/2А MH-CD42" ? Также рекомендуем ознакомиться:
Дорогие друзья! Мы стараемся держать на сайте информацию про наличие товаров и цены на них в АКТУАЛЬНОМ состоянии. Корректировки происходят постоянно. Если вы находите цену на товар завышенной, напишите нам про это с указанием ссылки на товар. Мы рассмотрим письмо и или обоснуем цену, или подкорректируем ее. Ассортимент магазина очень большой и иногда бывают ошибки в ценообразовании, особенно при скачках курса доллара. Благодарим за понимание.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||




